tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Turystyczna elegancja: Yamaha 847-R, limitowana wersja Tracera 900 GT
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Turystyczna elegancja: Yamaha 847-R, limitowana wersja Tracera 900 GT

Autor: Janusz Bbenek 2020.06.29, 17:57 Drukuj

Japońskie turystyki są wygodne i niezawodne, ale nudne i pozbawione smaku? Niekoniecznie, zwłaszcza jeśli za poprawianie fabryki biorą się Włosi. Yamaha 847-R to ciekawa wariacja na temat Tracera 900 GT, przygotowana przez firmę D&G Motorsport.

D&G Motorsport to salony Yamahy działające w Carpi i Rimini we Włoszech. Można tam kupić nie tylko standardowe motocykle z aktualnego katalogu japońskiego producenta, ale też zamówić przygotowywane na miejscu wersje specjalne. Ich tworzeniem zajmuje się tu Oscar Tasso, wszechstronny specjalista od motocykli. W zawodowym życiu był m.in. mechanikiem, szefem serwisu i głównym technikiem teamów wyścigowych. 

NAS Analytics TAG

Od 2005 roku Oscar rozwija specjalizację w personalizacji motocykli. Nie jest to typowy tuning, a raczej sztuka doboru dodatkowych akcesoriów, tak by tworzyły harmonijną całość. 

Najnowszym dziełem zespołu D&G Motorsport jest Yamaha 847-R, czyli nieco poprawiony Tracer 900 GT. Z eleganckim czarnym malowaniem motocykla kontrastują złote felgi ze szprychami oraz złoty widelec. Wizerunek dopełnia zestaw dodatków z fabrycznego katalogu Yamahy, m.in. pełen wydech Akrapovic, kierunkowskazy LED, osłona chłodnicy i specjalny uchwyt na tablicę rejestracyjną. 

Yamaha 847-R budowana jest w ograniczonej ilości i tylko na specjalne zamówienie klienta. Pierwszy egzemplarz został kupiony przez znanego włoskiego wokalistę rockowego Vasco Rossiego, czym pracownicy D&G Motorsport pochwalili się w mediach społecznościowych. 

Więcej informacji o motocyklach Yamaha znajdziecie na stronie https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/ 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr