tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Team LRP Poland gotowy do morderczej rywalizacji na torze Le Mans! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Team LRP Poland gotowy do morderczej rywalizacji na torze Le Mans!

Autor: Informacja prasowa 2019.04.20, 11:56 Drukuj

LRP Poland to kolejny polski team biorący udział w 24-godzinnym wyścigu na torze Le Mans. Na motocyklach BMW S1000RR startują Arnaud Friedrich, Bartłomiej Lewandowski i Dominik Vincon.

Ekipa Bartłomieja Lewandowskiego startuje w cyklu FIM EWC z fabrycznym wsparciem BMW i Pirelli od trzech lat. 24-godzinny wyścig w Le Mans to najtrudniejszy element tego cyklu i jednocześnie najtrudniejszy wyścig motocyklowy na świecie. O sukcesie mogą mówić już ci, którzy po prostu dojadą do mety..

NAS Analytics TAG

W ubiegłym roku, na 60 zespołów wyścig ukończyło zaledwie 39, w tym Team LRP, który uzyskał 22 pozycję. W tym roku w barwach teamu wystartują Bartłomiej Lewandowski, 18-letni Arnaud Friedrich i debiutant Dominik Vincon.

Wyścig FIM EWC w Le Mans startuje dziś (w sobotę) o godzinie 15:00 i zakończy się po 24 godzinach rywalizacji. Więcej o zespole LRP Poland na oficjalnej stronie www.lrppoland.pl, profilu na Facebooku www.facebook.com/TeamLRPPoland i kanale Youtube.

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę