tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 LRP Poland startuje w Le Mans! W ostatniej chwili znaleli nowego zawodnika
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

LRP Poland startuje w Le Mans! W ostatniej chwili znaleli nowego zawodnika

Autor: Piotr Barry Barya 2018.04.21, 07:47 Drukuj

Po dramatycznych chwilach nerwowa sytuacja w boksie LRP Poland nareszcie jest opanowana. Wiemy już, kto pojedzie w zastępstwie za odsuniętego od startu w niejasnych okolicznościach Arnauda Friedricha.

Dla tych, którzy nie byli na bieżąco z całą sytuacją, mamy obszerne wyjaśnienie zawiłej sytuacji z niedopuszczeniem do startu Arnauda Friedricha. W piątkowe popołudnie Barry rozmawiał z menadżerem zespołu, Bartłomiejem Lewandowskim:

NAS Analytics TAG

Niedługo po zakończeniu powyższego wywiadu otrzymaliśmy radosną informację. Udało się znaleźć zastępstwo za Arnauda. W 24-godzinnym wyścigu, razem z Bartłomiejem Lewandowskim i słowakiem - Jaro Cernym, pojedzie Austriak - Stefan Kerschbaumer, 28-letni rezerwowy zespołu NRT48 Team.

"Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny BMW za pomoc w znalezieniu trzeciego zawodnika do startu w tym najsłynniejszym wyścigu motocyklowym na planecie" - powiedział Bartłomiej Lewandowski - menadżer i zawodnik LRP Poland.

Wyścig startuje w sobotę o godzinie 15.00. Jesteśmy na miejscu i trzymamy kciuki za naszych, do czego i waz zachęcamy! Kibicować można śledząc nas na Instagramie i Facebooku oraz oglądając transmisje na kanałach Eurosport 1 i 2.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr