tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 LRP Poland startuje w Le Mans! W ostatniej chwili znaleźli nowego zawodnika
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

LRP Poland startuje w Le Mans! W ostatniej chwili znaleźli nowego zawodnika

Autor: Piotr Barry Baryła 2018.04.21, 07:47 Drukuj

Po dramatycznych chwilach nerwowa sytuacja w boksie LRP Poland nareszcie jest opanowana. Wiemy już, kto pojedzie w zastępstwie za odsuniętego od startu w niejasnych okolicznościach Arnauda Friedricha.

Dla tych, którzy nie byli na bieżąco z całą sytuacją, mamy obszerne wyjaśnienie zawiłej sytuacji z niedopuszczeniem do startu Arnauda Friedricha. W piątkowe popołudnie Barry rozmawiał z menadżerem zespołu, Bartłomiejem Lewandowskim:

Niedługo po zakończeniu powyższego wywiadu otrzymaliśmy radosną informację. Udało się znaleźć zastępstwo za Arnauda. W 24-godzinnym wyścigu, razem z Bartłomiejem Lewandowskim i słowakiem - Jaro Cernym, pojedzie Austriak - Stefan Kerschbaumer, 28-letni rezerwowy zespołu NRT48 Team.

"Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny BMW za pomoc w znalezieniu trzeciego zawodnika do startu w tym najsłynniejszym wyścigu motocyklowym na planecie" - powiedział Bartłomiej Lewandowski - menadżer i zawodnik LRP Poland.

Wyścig startuje w sobotę o godzinie 15.00. Jesteśmy na miejscu i trzymamy kciuki za naszych, do czego i waz zachęcamy! Kibicować można śledząc nas na Instagramie i Facebooku oraz oglądając transmisje na kanałach Eurosport 1 i 2.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę