tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Taniec na skrzydle. Popis umiejętności na Hondzie Gold Wing NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Taniec na skrzydle. Popis umiejętności na Hondzie Gold Wing

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.28, 15:48 Drukuj

Wokół Hondy Gold Wing narosło wiele mitów, często tworzonych przez ludzi, którzy nigdy nie mieli przyjemności prowadzenia tej maszyny. Jednym z nich jest ten o niesterownym kredensie, nadającym się wyłącznie do jazdy na wprost.
NAS Analytics TAG
Tymczasem Goldas to mimo swoich rozmiarów zupełnie normalny motocykl i podlega wszystkim zasadom prowadzenia tych pojazdów. Widoczny poniżej pokaz wykonany na parkingu przez ogarniętego kierowcę jednoznacznie to potwierdza. Trochę wprawy, trochę odwagi i można zejść na kolano… lub przynajmniej na kufer.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę