tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szutrami po Jurze. Weź udział w I Rajdzie Akademii Enduro! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szutrami po Jurze. Weź udział w I Rajdzie Akademii Enduro!

Autor: Redakcja 2019.08.22, 13:21 Drukuj

Piękne szutrowe trasy, najdziksze ostępy Jury Krakowsko-Częstochowskiej i atrakcje przygotowane przez doświadczonych instruktorów Akademii Enduro - to wszystko czeka na was podczas I Rajdu Akademii Enduro w październiku.

Akademia Enduro prowadzi szkolenia z jazdy off-roadowej. Jej instruktorzy to zawodowcy - uczestnicy rajdów, posiadacze autoryzacji BMW Motorrad. W swoim ośrodku pod Częstochową uczą jak radzić sobie z najtrudniejszym terenem. Kilka razy mieliśmy okazję współpracować - Barry brał udział w jednym ze szkoleń, a instruktor Akademii, Dominik, testował dla nas BMW F850 GS.

NAS Analytics TAG

Tym razem Akademia zaprasza na organizowany przez siebie rajd szutrowymi szlakami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Na trasie znajdą się otwarte przestrzenie, wzgórza, małe doliny, lasy i wapienne ostańce. Nie zabraknie także Orlich Gniazd, czyli spektakularnych średniowiecznych ruin zamków. Biorąc pod uwagę, że jurajskie tereny ludzie z Akademii znają jak nikt, zapowiada się niezwykle emocjonująca impreza!

Baza została zlokalizowana w Folwarku Kamyk - unikalnym miejscu, które powstało w hołdzie dla tradycji kulinarnej naszego kraju. Uczestnicy mogą więc liczyć na pyszne, tradycyjne jedzenie i niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Więcej informacji na temat rajdu znajdziesz na stronie Akademii Enduro, tam możesz także zapisać się na rajd!

AGENDA

PIĄTEK 11.10.2019

 • od 14:00 - lokowanie na polu namiotowym, organizacja ruchu.
 • 14:00 -21:00 - rejestracja uczestników i badanie techniczne motocykli wszystkich klas.
 • 21:00 - odprawa zawodników / briefing (obowiązkowe) / publikacja listy startowej
 • 20:30 - konferencja prasowa

SOBOTA 12.10.2019

 • 8:00 - start pierwszego zawodnika do I etapu (start rajdu)
 • 18:00 - meta pierwszego zawodnika
 • 20:00 - ogłoszenie wyników I etapu, odprawa zawodników

OD 16:00 ZLOT ABSOLWENTÓW AKADEMII ENDURO / AE CAMP 2019

koncert muzyki live, ognisko, nocne Polaków rozmowy.

NIEDZIELA 13.10.2019

 • 9:00 - start pierwszego zawodnika do II etapu
 • 14:00 - meta pierwszego zawodnika (meta rajdu)
 • 16:00 - ogłoszenie wyników rajdu i rozdanie nagród
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę