tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akademia Enduro w Zawierciu - relacja ze szkolenia [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akademia Enduro w Zawierciu - relacja ze szkolenia [VIDEO]

Autor: Piotr Barry Barya 2018.08.14, 13:13 1 Drukuj

Dwa dni intensywnego szkolenia enduro w kamieniołomie Niegowonice k. Zawiercia - oto jak upłynął nam miniony weekend. Pod okiem trenerów Akademii Enduro trenowaliśmy technikę jazdy w terenie na dużych i ciężkich motocyklach. Zobaczcie naszą filmową relację.

Akademia Enduro organizuje szkolenia z jazdy w terenie od wielu lat, lecz dotychczas bazą Akademii były Gliwice. Teraz lokalizację zmieniono na teren kamieniołomu Niegowonice k. Zawiercia.

NAS Analytics TAG

Udział w szkoleniu można wziąć na swoim motocyklu (dowolnej marki), jak również wypożyczonym na miejscu (do wyboru BMW F 800 GS oraz R 1200 GS).

Akademia Enduro organizuje zarówno szkolenia, jak i wyjazdy w odległe zakątki Europy (np. Portugalia) i świata (np. RPA). Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu ze szkoleń. Oczywiście zamiast zamęczać Was długim tekstem, tradycyjnie przygotowałem film, na którym możecie zobaczyć w telegraficznym skrócie, jak takie szkolenie wygląda:

O Akademii Enduro dowiedzieliśmy się od przedstawicieli BMW Motorrad Polska, a to ze względu na ścisłe partnerstwo Akademii i BMW.

Poziom wiedzy trenerów oraz metodologia nauczania stoją tu na najwyższym, światowym poziomie. Zastrzeżeń nie budzi również przygotowanie terenu oraz przeszkód do wykonywania kolejnych ćwiczeń. Wszyscy uczestnicy są podzieleni na małe, kilkuosobowe grupy.

Cena takiego intensywnego, dwudniowego szkolenia to 1200 zł brutto. Czy warto? W mojej ocenie tak duży progres umiejętności i tym samym poprawa bezpieczeństwa oraz własnego komfortu w sytuacjach, gdy zjeżdżamy z dróg utwardzonych, są absolutnie bezcenne. Tylko uwaga - warto zapisywać się z dużym wyprzedzeniem, gdyż obłożenie miejsc, szczególnie w okresie wiosennym i jesiennym, jest bardzo duże.

Zainteresowanych, głodnych wiedzy i wszystkich ciekawskich odsyłam do pełnego cennika i szczegółów organizacyjnych na stronę organizatora www.akademiaenduro.pl

Podczas wizyty w Akademii Enduro transmitowaliśmy również na żywo, na naszym facebooku, a wyglądało to tak:

Akademia Enduro w Zawierciu 20

Akademia Enduro w Zawierciu 17

NAS Analytics TAG

Akademia Enduro w Zawierciu 12

Akademia Enduro w Zawierciu 16

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr