tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akademia Enduro w Zawierciu - relacja ze szkolenia [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akademia Enduro w Zawierciu - relacja ze szkolenia [VIDEO]

Autor: Piotr Barry Baryła 2018.08.14, 13:13 1 Drukuj

Dwa dni intensywnego szkolenia enduro w kamieniołomie Niegowonice k. Zawiercia - oto jak upłynął nam miniony weekend. Pod okiem trenerów Akademii Enduro trenowaliśmy technikę jazdy w terenie na dużych i ciężkich motocyklach. Zobaczcie naszą filmową relację.

Akademia Enduro organizuje szkolenia z jazdy w terenie od wielu lat, lecz dotychczas bazą Akademii były Gliwice. Teraz lokalizację zmieniono na teren kamieniołomu Niegowonice k. Zawiercia.

NAS Analytics TAG

Udział w szkoleniu można wziąć na swoim motocyklu (dowolnej marki), jak również wypożyczonym na miejscu (do wyboru BMW F 800 GS oraz R 1200 GS).

Akademia Enduro organizuje zarówno szkolenia, jak i wyjazdy w odległe zakątki Europy (np. Portugalia) i świata (np. RPA). Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu ze szkoleń. Oczywiście zamiast zamęczać Was długim tekstem, tradycyjnie przygotowałem film, na którym możecie zobaczyć w telegraficznym skrócie, jak takie szkolenie wygląda:

O Akademii Enduro dowiedzieliśmy się od przedstawicieli BMW Motorrad Polska, a to ze względu na ścisłe partnerstwo Akademii i BMW.

Poziom wiedzy trenerów oraz metodologia nauczania stoją tu na najwyższym, światowym poziomie. Zastrzeżeń nie budzi również przygotowanie terenu oraz przeszkód do wykonywania kolejnych ćwiczeń. Wszyscy uczestnicy są podzieleni na małe, kilkuosobowe grupy.

Cena takiego intensywnego, dwudniowego szkolenia to 1200 zł brutto. Czy warto? W mojej ocenie tak duży progres umiejętności i tym samym poprawa bezpieczeństwa oraz własnego komfortu w sytuacjach, gdy zjeżdżamy z dróg utwardzonych, są absolutnie bezcenne. Tylko uwaga - warto zapisywać się z dużym wyprzedzeniem, gdyż obłożenie miejsc, szczególnie w okresie wiosennym i jesiennym, jest bardzo duże.

Zainteresowanych, głodnych wiedzy i wszystkich ciekawskich odsyłam do pełnego cennika i szczegółów organizacyjnych na stronę organizatora www.akademiaenduro.pl

Podczas wizyty w Akademii Enduro transmitowaliśmy również na żywo, na naszym facebooku, a wyglądało to tak:

Akademia Enduro w Zawierciu 20

Akademia Enduro w Zawierciu 17

NAS Analytics TAG

Akademia Enduro w Zawierciu 12

Akademia Enduro w Zawierciu 16

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę