tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolenie w Akademii Enduro - poziom 2 [relacja video] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szkolenie w Akademii Enduro - poziom 2 [relacja video]

Autor: Barry 2019.05.02, 09:09 Drukuj

Akademia Enduro ugościła nas po raz kolejny! W tym roku wzięliśmy czynny udział w szkoleniu na poziomie drugim. Przy okazji poznaliśmy nową lokalizację szkoleń Akademii Enduro.

W ubiegłym roku Akademia Enduro zaprosiła mnie na szkolenie do Zawiercia, ale od tamtej pory miejsce szkoleń się zmieniło. Teraz bazą szkoleniową jest Częstochowa, czy raczej jej przedmieścia. W mojej ocenie zmiana lokalizacji zdecydowanie na plus!

NAS Analytics TAG

Po podstawach poruszania się motocyklem w terenie (poziom 1 - relacja pod poniższym linkiem) przyszedł czas na dołożenie do nabytych już umiejętności więcej dynamiki, prędkości i dobrej zabawy! Tak, w tym roku przyglądałem się i brałem czynny udział w szkoleniu na poziomie 2.

Pogoda wprawdzie nie dopisała, bo sobotni poranek przywitał nas opadami śniegu, ale doskonałe nastroje i dużo dobrych emocji i tak rozgrzało atmosferę do letnich temperatur.

Jak wygląda szkolenie w Akademii Enduro na poziomie 2? Podjąłem się arcytrudnego zadania streszczenia wam dwóch intensywnych dni na krótkim filmie poniżej:

Szkolenie rozpoczęło się od krótkiego przypomnienia informacji z poziomu pierwszego, a następnie przeszliśmy do nauki nowych umiejętności. Oczywiście, jak zawsze, była to nauka przez zabawę… W ubiegłym roku jeździłem na R 1200 GS, więc teraz, dla odmiany, wziąłem F 800 GS.

Tym razem było trochę szybciej i bardziej dynamicznie. Podjazdy i zjazdy stały się wyższe i bardziej strome. Tylne koło zmuszaliśmy do kontrolowanych uślizgów (zarówno podczas hamowania, jak i wychodzenia z zakrętów), a zamiast przejazdu przez jedną, krótką koleinę, pojawiło się kilkaset metrów kolein… Nie zabrakło też dynamicznego przejazdu po kopnym piachu, kamieniach i pokonywania kłody. Było nawet trawersowanie po zboczu i coś dla miłośników kąpieli błotnych…

Dwa dni intensywnego szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów to genialny pomysł na rozpoczęcie sezonu! Można się wiele nauczyć i przy okazji solidnie zmęczyć fizycznie. Ci ze słabszą kondycją mogą pomyśleć o wzięciu wolnego poniedziałku na odpoczynek po takim weekendzie…

Fenomenalny i bardzo zróżnicowany teren o ogromnej powierzchni daje szerokie pole do popisu. W połączeniu z profesjonalnym i uśmiechniętym sztabem instruktorskim Akademii Enduro, to przepis na udany weekend. Motocykle wypożyczane kursantom przez Akademię jak zawsze świetnie przygotowane. Oczywiście można też przyjechać na swoim sprzęcie i partnerstwo Akademii Enduro z BMW Motorrad Polska wcale nie przeszkadza, by była to np. Honda, czy KTM.

Jeśli nie byliście jeszcze na żadnym szkoleniu Akademii Enduro, zdecydowanie zacznijcie od poziomu 1.

Więcej informacji o kolejnych terminach, cenach i samych szkoleniach Akademii Enduro znajdziecie TUTAJ

Szkolenie w Akademii Enduro poziom 2 2019 15

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę