tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd "Poznaj Podkarpacie na 2 kkach" odbdzie si po raz dziesity
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd "Poznaj Podkarpacie na 2 kkach" odbdzie si po raz dziesity

Autor: Informacja prasowa 2020.05.25, 12:05 Drukuj

Po niezwykle ciekawych południowych trasach Podkarpacia, nadszedł czas na poznanie części północno-wschodniej województwa. Śmiało można nazwać tę jubileuszową edycję, która odbędzie się 20. czerwca, "Roztocze", ponieważ właśnie ten region będzie gościł uczestników.

Trasa wyniesie 237 km (od startu do mety). Na trasie będzie znajdować się 11 punków fotograficznych,a sama trasa będzie przede wszystkim bardzo malownicza i widokowa. Poprowadziliśmy ją po mało uczęszczanych drogach Podkarpacia i Lubelszczyzny. Na trasie będzie znajdować się jeden odcinek szutrowy (droga gruntowa) długości kilku kilometrów. Należy na nim zachować ostrożność i dostosować prędkość do panujących warunków drogowych. Przejechanie całej trasy i dokumentacja zdjęciowa z punktów kontrolnych daje możliwość wzięcia udziału w niespodziance przewidzianej na zakończenie rajdu. Kto nie jest zainteresowany nagrodą może elastycznie traktować przygotowaną przez nas trasę.

NAS Analytics TAG

Ze względu na światową pandemię COVID-19 zmieniamy zasady startu i mety - do minimum ograniczamy kontakt międzyludzki. W związku z tym start imprezy będzie odbywał się bezpośrednio na stacji paliw Lotos Przemyska 10, 37-550 Skołoszów. Zalecene tankowanie do pełna każdego motocykla ze względu na brak stacji paliw na trasie.

Przy uregulowaniu płatności za tankowanie motocykla sprzedawca na stacji, poza paragonem lub fakturą za paliwo, będzie wydawał również mapnik na tę edycję imprezy - należy zgłosić fakt, że jest się uczestnikiem/uczestniczką imprezy Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach. Oczywiście mapnik otrzymacie także, gdy nic nie kupicie na stacji.

Wydawanie mapników odbywać się będzie od godziny 7:00 do 11:30 w sobotę 20. czerwca 2020 roku.

Na trasie znajduje się 11 punktów fotograficznych, w których należy zrobić fotografię potwierdzającą Waszą obecność w tym miejscu.

META - firma "RELAKS" w Zwierzyńcu mieszcząca się przy zalewie Rudka - dojazd ulicą Kolejową. nr 45. Meta, będzie miejscem naszego spotkania z Wami, będziemy tu na Was czekać.

W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 nie zdecydowaliśmy się na to, żeby poprosić któregokolwiek z naszych sponsorów o wsparcie i udział w roli sponsora naszej imprezy. Uznaliśmy, że proszenie o wsparcie w tak trudnych czasach, w których większość firm walczy o utrzymanie miejsc pracy, byłoby nie fair. Chcieliśmy jednak podtrzymać tradycję "Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach" i ufundowaliśmy dla Was nagrodę, może skromną, ale jednak nagrodę!

W porozumieniu z Panem Mariuszem Szymańskim właścicielem firmy PHU RELAKS w Zwierzyńcu uzgodniliśmy, że pokryjemy koszt spływu kajakowego. Nagrodą dla każdego uczestnika, który rozliczy się z kompletu punktów fotograficznych będzie darmowy spływ kajakowy rzeką Wieprz. Jest to przepiękna, malownicza i często zaskakująca rzeka.
Tak więc przesiądziecie się z motocykli na kajaki. I w związku z tym X edycja Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach odbędzie się pod tytułem "Roztocze. Dziewczyny i chłopaki na kajaki"!

Dlatego bardzo prosimy Was o zabranie ze sobą kąpielówek, strojów plażowych, klapek i woreczków odpornych na wodę w celu zabezpieczenia rzeczy typu telefon, portfel, kluczyki.
Pamiętajcie o piknikowych koszyczkach pełnych kanapek, jajeczek, kurczaczków i zimnych przekąsek - jedzenie i picie musicie zapewnić sobie we własnym zakresie.

Wasz dobytek w czasie spływu kajakowego (motocykl, odzież motocyklowa, kaski itp.) będzie przechowywany na specjalnie wyznaczonym do tego parkingu.

Informacja dla spóźnialskich - ostatnie kajaki wypływają w rejs o godz 18:00, więc ostatni transport powrotny z kajaków do motocykli będzie o godz 19:00. O godzinie 20:00 parking przestanie funkcjonować.

Żeby nie było tak "różowo" - już teraz zacznijcie trenować dwie umiejętności, które będą niezbędne na tej imprezie:
1. "Lewa w górę" w czasie wiosłowania, żeby pozdrawiać przepływającą obok brać motocyklową,
2. Utrzymywanie 2 metrów dystansu społecznego między kajakami w czasie spływu.

I pamiętajcie - bierzecie udział w całej imprezie, w tym w spływie kajakowym, na własne ryzyko i odpowiedzialność. Na wodzie i na drodze zachowujmy się odpowiedzialnie!

Organizatorem Rajdu jest RingRoad Dealer Premium, więcej informacji znajdziecie na STRONIE i Facebooku  
➡ Miejsce i data startu: 20 czerwca 2020, stacja paliw Lotos Adres: Przemyska 10, 37-550 Skołoszów ➡ Wydawanie mapników uczestnikom: od 7:00 do 11:30
➡ Trasa: czeka nas ponad 230 km po malowniczych terenach Podkarpacia i Lubelszczyzny. Każdy z was dostanie na starcie mapniki - trasę z legendą.
➡ Nagrody: aby otrzymać nagrodę należy:
1. Odebrać na starcie imprezy mapnik.
2. Przejechać trasę i być osobiście na mecie maksymalnie do godziny 17.
3. Przedstawić organizatorom na mecie zdjęcia potwierdzające obecność we wszystkich 11 punktach fotograficznych.

Pamiętajcie nasz Rajd łączy wszystkich pasjonatów dwóch kółek. Niezależnie od marki motocykla, wszyscy są mile widziani! Do zobaczenia w sobotę 20. czerwca 2020.


NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr