tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podkarpackie Motomikołajki 2021: i Ty możesz zostać Mikołajem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podkarpackie Motomikołajki 2021: i Ty możesz zostać Mikołajem

Autor: Redakcja 2021.11.22, 10:01 Drukuj

Forum Podkarpackich Motocyklistów - Podkarpackie 2oo wraz ze Stowarzyszeniem Motocykliści Dzieciom, jak co roku zorganizują Motomikołajki. W ramach tej inicjatywy zbierają fundusze na pomoc dla wybranych domów dziecka. W akcję zaangażowanych jest wiele firm, w efekcie czego trwa wiele ciekawych licytacji, na których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku także i my dołożyliśmy swoją cegiełkę.

Na fan page'u Podkarpackich 2oo codziennie zamieszczane są nowe aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie placówek opiekuńczo-wychowawczych i domów dziecka. Jeśli jednak nie znajdziecie nic ciekawego dla siebie w żadnej z wystawionych aukcji, zawsze możecie wesprzeć akcję, po prostu wpłacając wybraną kwotę na konto Stowarzyszenia Motocyklistów Dzieciom: 64 1090 2590 0000 0001 4893 9047. Zbiórka trwa do 5 grudnia.

NAS Analytics TAG

Pierwszą z trzech aukcji z naszym udziałem, która kończy się dziś o godzinie 20:00, znajdziecie TUTAJ. Kolejnych dwóch, wypatrujcie na dniach.

Wspierane ośrodki w 2021 roku:
- POW im H. Hanasiewicza w Rzeszowie,
- Dom dla dzieci i młodzieży Przystań w Tyczynie,
- Dom Dziecka w Nowej Sarzynie,
- POW w Nienadowej,
- Dom Dziecka w Nowej Grobli.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę