tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW F 850 GS - na szosowych oponach w terenie [FILM Z TESTU]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW F 850 GS - na szosowych oponach w terenie [FILM Z TESTU]

Autor: Redakcja 2019.07.05, 10:30 1 Drukuj

Wzięliśmy nowe BMW F 850 GS w lekki teren i wycisnęliśmy go jak cytrynę… Były skoki, latanie bokami, strzelanie w drona kamieniami spod tylnego koła i bardzo dużo kurzu! Mówiąc krótko - F 850 GS w akcji!

Barry ze Ścigacza i Dominik Bartelak z Akademii Enduro zmierzyli się z BMW F 850 GS na terenach, na których trenerzy Akademii na co dzień prowadzą szkolenia.

NAS Analytics TAG

Nie zabrakło stromych podjazdów, kamieni i piachu, co nie zmienia faktu, że tym razem nasi testerzy bawili się w terenie na szosowych oponach. Co z tego wyszło? Jak w takich warunkach poradził sobie F 850 GS?

Usiądźcie wygodnie przed komputerem/telewizorem/telefonem/tabletem i zobaczcie nasz film z testu BMW F 850 GS.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę