tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suszarką w piratów drogowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suszarką w piratów drogowych

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.16, 10:35 Drukuj

Potrzeba matką wynalazków - to powiedzenie za bardzo wzięli sobie do serca mieszkańcy pewnego amerykańskiego miasteczka.

W miejscowości Polson, w stanie Montana mieszkańcy w kreatywny sposób podeszli do kwestii uspokojenia ruchu na jednej z dróg przecinających miasto. Zamiast skorzystać z takich środków jak radar czy wzmożone kontrole policyjne posłużyli się… staruszką.

NAS Analytics TAG

Uzbrojona w suszarkę Patti Forest Baumgartner została wesołą ochotniczką, która oddelegowano do stania na straży bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Z racji sędziwego wieku zaopatrzono ją również w krzesło. Z takim zestawem ruszyła do walki z piratami drogowymi. Jak sama przyznaje - kierowcom zdarza się pomylić ją z policją i zdejmować nogę z gazu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę