tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policyjne drony do kontroli motocyklistów na razie we Francji! Zacznij się bać! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policyjne drony do kontroli motocyklistów na razie we Francji! Zacznij się bać!

Autor: Alonzo 2019.05.19, 15:19 5 Drukuj

Jeżeli głównym powodem zakupu motocykla jest dla Ciebie pragnienie wolności, to już wkrótce ten powód zniknie. Jadąc motocyklem mogłeś się poczuć jak uczesnik zupełnie innego ruchu ulicznego. Bez barier w postaci korków, ograniczeń, typowych dla kierowców samochodów. Linie, narysowane na jezdni, miały znaczenie głównie dla kierowców samochodów, bo wąski, zwinny motocykl potrafił lawirować między innymi pojazdami niczym tencerka rosyjskiego baletu. Oczywiście często oznaczało to łamanie przepisów ruchu drogowego, jazdę z nadmierną prędkością, przejeżdżanie i najeżdżanie linii ciągłych, wyprzedzanie auto w korku w miejscach, w których ze względu na zwiększone zagrożenie obowiązywał zakaz wyprzedzania, jazdę pasem awaryjnym i tym podobne, możliwe tylko dla motocyklistów, manewry.

NAS Analytics TAG

Policjanci, o ile nie poruszali się motocyklem, mieli bardzo utrudnioną rejestrację takich drobnych wykroczeń. Motocyklista często był zasłaniany jadącymi samochodami, drobne najechania na linie ciągłe były praktycznie niemożliwe do stwierdzenia przez stojącego na poboczu policjanta. Wtedy pojawiło się to:

 

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę