tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sukces Polaka w rajdzie Maroka. Maciej Giemza zdobywa Puchar wiata juniorw!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sukces Polaka w rajdzie Maroka. Maciej Giemza zdobywa Puchar wiata juniorw!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.12, 11:24 Drukuj

Maciej Giemza z Orlen Team z drugim w swojej karierze Pucharem Świata juniorów w rajdach terenowych. Podczas Rajdu Maroka Polak udowodnił, że należy do ścisłej czołówki.

Giemza w tym sezonie metodycznie budował swoją przewagę. Przed ostatnim rajdem mistrzostw świata FIM zgromadził 74 punkty, co dawało mu nad jego głównym rywalem - Ignacio Cornejo, aż 18 punktów przewagi.

NAS Analytics TAG

Oznaczało to, że nawet jeśli Maciek nie zdobędzie pierwszego miejsca, może zgarnąć Puchar Świata. Dokładnie tak się stało - choć Chilijczyk przekroczył linię mety jako pierwszy, Maciek z drugim miejscem i przewaga punktową, zgarnął drugi już w swojej karierze Puchar Świata juniorów.

W Rajdzie Maroka wziął udział drugi z naszych juniorów - Adam Tomiczek. Dzięki wygranej w ostatnim etapie w klasyfikacji juniorów, Adam uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej. Sezon Adam zakończył na czwartej pozycji wśród juniorów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr