tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sukces Polaka w rajdzie Maroka. Maciej Giemza zdobywa Puchar Świata juniorów! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sukces Polaka w rajdzie Maroka. Maciej Giemza zdobywa Puchar Świata juniorów!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.12, 11:24 Drukuj

Maciej Giemza z Orlen Team z drugim w swojej karierze Pucharem Świata juniorów w rajdach terenowych. Podczas Rajdu Maroka Polak udowodnił, że należy do ścisłej czołówki.

Giemza w tym sezonie metodycznie budował swoją przewagę. Przed ostatnim rajdem mistrzostw świata FIM zgromadził 74 punkty, co dawało mu nad jego głównym rywalem - Ignacio Cornejo, aż 18 punktów przewagi.

~~~~~------~~~~~

Oznaczało to, że nawet jeśli Maciek nie zdobędzie pierwszego miejsca, może zgarnąć Puchar Świata. Dokładnie tak się stało - choć Chilijczyk przekroczył linię mety jako pierwszy, Maciek z drugim miejscem i przewaga punktową, zgarnął drugi już w swojej karierze Puchar Świata juniorów.

W Rajdzie Maroka wziął udział drugi z naszych juniorów - Adam Tomiczek. Dzięki wygranej w ostatnim etapie w klasyfikacji juniorów, Adam uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej. Sezon Adam zakończył na czwartej pozycji wśród juniorów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę