tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tomiczek i Giemza poprawiają pozycje w generalce podczas Baja Portalegre
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tomiczek i Giemza poprawiają pozycje w generalce podczas Baja Portalegre

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.29, 15:46 1 Drukuj

Tuż za podium uplasowali się zawodnicy ORLEN Team podczas rajdu Baja Portalegre. Adam Tomiczek zajął dobrą pozycję mimo kontuzji i utracie nadajnik GPS. Obaj zawodnicy poprawili swoje pozycje w generalce.

Polacy potraktowali rajd Baja Portalegre jako trening przed nadchodzącym Dakarem. Jechali bardzo równo i dobrze technicznie jednak niestety nie bez problemów. Adam Tomiczek najpierw zgubił nadajnik GPS, co mocno skomplikowało mu nawigację, potem doznał kontuzji nosa, spowodowanej uderzeniem przez jakiś przedmiot  lub zwierzę. Mimo problemów, udało mu się poprawić miejsce generalce klasyfikacji 450 cm3 - znajduje się teraz na czwartej pozycji.

NAS Analytics TAG

Maciej Giemza przyznał, że Baja Portalegre była chyba najdłuższym odcinkiem enduro, jaki przejechał w życiu. Zawodnik skupił się na dobrej technicznie jeździe, co nie było łatwe, ponieważ ostatni odcinek rajdu okazał sie znacznie trudniejszy niż można było przypuszczać. Giemza wylądował finalnie na 5 pozycji w klasyfikacji generalnej w klasie 450 cm3 zaraz za Tomiczkiem.

W klasyfikacji ogólnej Tomiczek był siódmy, a Giemza dziewiąty. Rajd wygrał Niemiec Sebastian Bühler.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę