tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour - spektakularne zakończenie trasy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour - spektakularne zakończenie trasy

Autor: Informacja prasowa 2012.05.22, 12:34 2 Drukuj

W miniony piątek i sobotę pokazy Skillz Up, zawitały do Olsztyna i Bydgoszczy. W Olsztynie zawodnikom Freestyle Motocrossu towarzyszył zawodnik otoMoto Team Hubert „Raptowny” Dylon. W Bydgoszczy natomiast częścią show były popisowe skoki na bungee. Ponadto zawodnikom na motocyklach ponownie towarzyszyły muzyka, piękne dziewczyny i napoje energetyczne Rockstar. 

Podczas olsztyńskiej Kortowiady studenci byli jedną z najbardziej energetycznych publiczności podczas całej trasy. Wielkie owacje zebrały nie tylko podniebne popisy Bartka Ogłazy i Piotra „Działo” Potaczało, ale także stunt w wykonaniu rekordzisty Polski w stoppie, czyli „Raptownego”. Do tego Skillz Girlz zagrzewały publiczność do dopingu w sposób żywcem wzięty z madryckiej Plaza del Toros de Las Ventas, czyli piłami łańcuchowymi!

W Bydgoszczy niesamowite tło dla lotów motocyklem stanowiły skoki na bungee. Niejednokrotnie zawodnicy FMX i skaczący na linie byli w powietrzu bardzo blisko siebie. Na zakończenie pokazów odbył się koncert Grubsona.

Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour dobiegł końca. Studenci z pięciu miast mieli okazję gościć u siebie najbardziej odjechaną trasę tegorocznych Juwenaliów. Entuzjastyczne reakcje widzów motywowały zawodników do wykonywania coraz bardziej spektakularnych tricków. Nikt, kto wybrał się na pokazy nie mógł narzekać na nudę. Odzew ze strony studenckiej pozwala przypuszczać, że niewykluczone, iż Skillz Up ponownie wyruszy na trasę podczas Juwenaliów 2013.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia: Rockstar Energy Drink oraz otoMoto.

Relacje na bieżąco na: www.facebook.pl/skillzupcup

Skillz Up Juwenalia Tour - Bydgoszcz FMX
Skillz Up Juwenalia Tour bungee
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę