tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up Juwenalia Tour: FMX i Stunt na największych imprezach studenckich w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skillz Up Juwenalia Tour: FMX i Stunt na największych imprezach studenckich w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2012.05.09, 13:17 3 Drukuj

Emocje jeszcze dobrze nie opadły po pierwszej rundzie Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie, a już w najbliższych dniach uczestnicy Juwenaliów aż w pięciu miastach Polski będą mieli okazję zobaczyć na żywo loty na motocyklach crossowych na wysokości niemal trzeciego piętra! Organizatorzy cyklu Skillz Up wraz z Rockstar Energy Drink oraz otoMoto zapraszają na serię pokazów Skillz Up z udziałem jednych z najlepszych zawodników w kraju.

Trasa zatytułowana Skillz Up Juwenalia Tour odwiedzi Katowice, Poznań, Łódź, Olsztyn i Bydgoszcz. Publiczność będzie mogła zobaczyć podniebne ewolucje w wykonaniu Mistrza Polski Skillz Up 2011 - Bartka Ogłazy oraz Piotra Potaczało. Dodatkowo w Katowicach i Olsztynie  konkretne stuntowe tricki zaprezentuje legenda tej dyscypliny zawodnik teamu otoMoto – Hubert Dylon, czyli „Raptowny”. Nie zabraknie też  seksownych Skillz Girlz, które częstować będą spragnionych kibiców zimnymi Rockstarami.

Wszystkim występom towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Do tego organizatorzy przygotowali dla widzów konkursy z licznymi nagrodami. Wśród nich limitowane t-shirty Skillz Up oraz EAT MY DIRT.

Początek już 10 maja w Katowicach. Takiej imprezy nie można przegapić!

Wydarzenie napędzają: Rockstar Energy Drink oraz otoMoto.

Skillz Up Juwenalia Tour powered by Rockstar Energy Drink, otoMoto:

  • 10 majaKatowice - Campus AWF, początek pierwszego pokazu godz. 17.00
  • 11 majaPoznań – Campus Warta Politechniki Poznańskiej, początek pierwszego pokazu godz. 17.00
  • 12 majaŁódź – Lumumbowo Osiedle Akademickie Uniwersytetu Łódzkiego, początek pierwszego pokazu godz. 12.00
  • 18 majaOlsztyn - parking przy Centrum Nauk Humanistycznych UWM, początek pierwszego pokazu godz. 12.15
  • 19 majaBydgoszczprzy Hali Łuczniczka, początek pierwszego pokazu godz. 17.00

Więcej informacji na: www.facebook.com/skillzupcup

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę