tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up nie zwalnia tempa

Skillz Up nie zwalnia tempa

Autor: Informacja prasowa 2012.05.11, 14:14 Drukuj

Kurz nad torem w Kwidzynie już dawno opadł. Skillz Up natomiast rusza dalej. Już dziś w Katowicach rozpoczyna się Skillz Up Juwenalia Tour, czyli seria pokazów na największych imprezach studenckich w kraju z udziałem czołowych zawodników serii. Natomiast za około trzy tygodnie - 2 czerwca Zielona Góra przeżyje prawdziwy najazd mistrzów sportów motorowych.

Do grona FMX’owców, żużlowców, żużlowców na quadach, kierowców rajdowych i rowerzystów dołączyli niedawno Maciej i Patryk Siekajowie, którzy zaprezentują Freestyle na quadach. Riderzy ci dołączą także do interdyscyplinarnej rywalizacji drużynowej. Zielonogórska publiczność zobaczy po raz pierwszy w Polsce tak niesamowite show.

Zanim jednak Skillz Up Motorsport Fest zawita do kolebki polskiego FMX’u zapraszamy do obejrzenia video z pierwszej rundy Mistrzostw Polski

Ze sponsorami napędzającymi cyklu: otoMoto i Rockstar Energy Drink wspierającymi naszą pasję do motoryzacji oraz sportów akcji gwarantujemy wielkie emocje!

Bilety na rundę zielonogórską można nabyć na: http://abilet.pl/ oraz http://www.kupbilet.pl/

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Harmonogram Mistrzostw Polski FMX - Skillz Up 2012

1 KWIDZYN 28.04
2 ZIELONA GÓRA - 02.06
3 CZĘSTOCHOWA – 7.07
4 ŁAGÓW – 21.07
5 TORUŃ – 11.08
Runda Rezerwowa 16.06– wakat

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę