tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up nie zwalnia tempa Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Skillz Up nie zwalnia tempa

Autor: Informacja prasowa 2012.05.11, 14:14 Drukuj

Kurz nad torem w Kwidzynie już dawno opadł. Skillz Up natomiast rusza dalej. Już dziś w Katowicach rozpoczyna się Skillz Up Juwenalia Tour, czyli seria pokazów na największych imprezach studenckich w kraju z udziałem czołowych zawodników serii. Natomiast za około trzy tygodnie - 2 czerwca Zielona Góra przeżyje prawdziwy najazd mistrzów sportów motorowych.

Do grona FMX’owców, żużlowców, żużlowców na quadach, kierowców rajdowych i rowerzystów dołączyli niedawno Maciej i Patryk Siekajowie, którzy zaprezentują Freestyle na quadach. Riderzy ci dołączą także do interdyscyplinarnej rywalizacji drużynowej. Zielonogórska publiczność zobaczy po raz pierwszy w Polsce tak niesamowite show.

Zanim jednak Skillz Up Motorsport Fest zawita do kolebki polskiego FMX’u zapraszamy do obejrzenia video z pierwszej rundy Mistrzostw Polski

Ze sponsorami napędzającymi cyklu: otoMoto i Rockstar Energy Drink wspierającymi naszą pasję do motoryzacji oraz sportów akcji gwarantujemy wielkie emocje!

Bilety na rundę zielonogórską można nabyć na: http://abilet.pl/ oraz http://www.kupbilet.pl/

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Harmonogram Mistrzostw Polski FMX - Skillz Up 2012

1 KWIDZYN 28.04
2 ZIELONA GÓRA - 02.06
3 CZĘSTOCHOWA – 7.07
4 ŁAGÓW – 21.07
5 TORUŃ – 11.08
Runda Rezerwowa 16.06– wakat

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę