tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour na półmetku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour na półmetku

Autor: Informacja prasowa 2012.05.15, 14:11 1 Drukuj

Od czwartku do soboty pokazy Skillz Up, a wraz z nimi spora dawka adrenaliny, wpadły z rykiem silników do trzech miast w Polsce. Studenci w Katowicach, Poznaniu i Łodzi mieli okazję przekonać się jak bardzo wybuchową mieszankę może tworzyć Freestyle Motocross, Stunt, muzyka i napoje energetyczne Rockstar.

Mimo, że założenia dla każdego przystanku trasy były podobne, to różnorodność miejsc, w których odbywały się pokazy sprawiła, że każdy z nich był jedyny w swoim rodzaju. W Katowicach Bartkowi Ogłazie i Piotrowi „Działo” Potaczało towarzyszył nie tylko zawodnik otoMoto Team Hubert „Raptowny” Dylon, ale także kierowca rajdowy wspierany przez Rockstar Energy Drink – Andi Mancin. W Poznaniu Most Rocha stworzył niepowtarzalny klimat dla lotów zawodników FMX. Niesamowitych wrażeń dopełniła burza, która w piątek przeszła nad miastem i sprawiła, że after party z udziałem zawodników i licznie przybyłych studentów, przy muzyce puszczanej wprost z samochodów, odbyło się pod mostem. Niespodzianka czekała natomiast studentów mieszkających na Osiedlu Akademickim „Lumumbowo” w Łodzi, którzy w sobotni poranek zostali obudzeni przez ryk silników motocyklowych. Pogoda jednak nie sprzyjała i kiedy wydawało się, że lejący rzęsiście deszcz uniemożliwi pokaz, w samo południe przestało padać i chwilę później riderzy ponownie mogli zawładnąć przestrzenią powietrzną.

~~~~~------~~~~~

A już w piątek 18 maja Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour zawita do Olsztyna, gdzie na parkingu Centrum Nauk Humanistycznych UWM do latających wirtuozów ponownie dołączy „Raptowny”. W sobotę natomiast pokazy przyjadą do Bydgoszczy, żeby zaaplikować kolejnym studentom porządną dawkę adrenaliny.

Tak jak podczas trzech dotychczasowych przystanków występom towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Będą też konkursy, a w nich do wygrania limitowane t-shirty Skillz Up oraz EAT MY DIRT.

Wydarzenie napędzają: Rockstar Energy Drink oraz otoMoto.

Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour:

18 maja - Olsztyn - parking przy Centrum Nauk Humanistycznych UWM, początek pierwszego pokazu godz. 12.15
19 maja - Bydgoszcz - przy Hali Łuczniczka, początek pierwszego pokazu godz. 17.00

Relacje na bieżąco na Facebooku

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Skillz Up CrewSkillz girl
pokazRaptowny
pamiatkowe zdjecieFura Rockstar Energy
Skillz Up Juwenalia Tourskok
zawodnicyspragnieni studenci
tak sie skaczezielono mi
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę