tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rosyjski motocykl Aurus. Carski przepych i napd elektryczny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rosyjski motocykl Aurus. Carski przepych i napd elektryczny

Autor: Raff 2020.08.21, 10:35 1 Drukuj

Rosyjska luksusowa marka Aurus wzbogaci się o motocykl. Nad projektem okazałego turystyka zasilanego energią elektryczną, czuwają inżynierowie Kałasznikowa.

Aurus to ekskluzywna rosyjska marka, znana przede wszystkim z niezwykle drogich samochodów. Flagową limuzyną jest Senat, a już wkrótce dołączy do niej potężny SUV Komendant. Pojazdy projektowane są po rosyjsku, ale nie chodzi tutaj o wykładziny z dywanów, a o iście carski przepych, zarówno we wnętrzu, jak i pod maską.

NAS Analytics TAG

Do oferty marki dołączy wkrótce pierwszy motocykl. Zdjęcia luksusowego jednośladu pojawiły się w rosyjskiej bazie danych patentów i od razu wywołały zainteresowanie mediów. Za stronę techniczną pojazdu odpowiadają inżynierowie Kałasznikowa.

Być może będzie to dla wielu z was zła wiadomość, ale do napędu motocykla Aurus wykorzystany zostanie silnik elektryczny. Jak dotąd nie ujawniono jego parametrów technicznych, ale biorąc pod uwagę rozmach marki, spodziewamy się mocy co najmniej 100 kW (135 KM) i zasięgu na poziomie minimum 250 kilometrów.

Motocykl Aurus produkowany będzie w dwóch wersjach - cywilnej i przeznaczonej dla służb. Ta druga będzie miała większą moc i wydajniejsze baterie, by zasilić dodatkowe urządzenia pokładowe. Producent jak na razie milczy na temat ceny jednośladu. Produkcja ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, a pierwsze maszyny trafią do sprzedaży w 2021.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr