tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rockstar Skillz Up Toruń - video
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rockstar Skillz Up Toruń - video

Autor: Informacja prasowa 2013.06.12, 09:17 Drukuj

Wprawdzie I runda Rockstar Skillz Up rozgrywana w Toruniu już za nami, a myślami jesteśmy przy kolejnej, to warto jeszcze raz rzucić okiem na jedną z bardziej ekstremalnych imprez rozgrywanych w naszym kraju. A jest na co popatrzeć! Jedną z osób, które dołożyły wszelkich starań, aby podtrzymać emocje na najwyższym poziomie był Artur Puzio, który dominował podczas I rundy Mistrzostw Polski w FMX, pokonując w finałowym przejeździe Fratiska Maca z Czech.
NAS Analytics TAG
Nie zabrakło też stylowych donut'ów w wykonaniu fina Vesy Kivimaki, żużlowców z miejscowego Unibaxu, a nawet driftingowej Toyoty Jakuba Skomorychy. Poniżej znajdziecie dwa wypasione filmy ukazujące esencję całego przedsięwzięcia.  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę