tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Relacja video z premierowej odsony HERO Challenge [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Relacja video z premierowej odsony HERO Challenge [FILM]

Autor: Dominika Jochymska 2020.09.22, 09:58 Drukuj

Kurz po pierwszej edycji HERO Challenge już opadł. Debiutancka odsłona tego wydarzenia przyniosła ze sobą sporo emocji i dużo widowiskowej rywalizacji. Byliśmy tam na zaproszenie partnera imprezy, firmy OLEK MOTOCYKLE, importera wielu marek motocyklowych w tym Leatt i Ipone. Mamy również dla was video z tych niezwykłych zawodów.

O takich wydarzeniach można pisać wiele, że widowiskowe, czy że weryfikują umiejętności i wszechstronność zawodników. Nic jednak nie przemawia lepiej do wyobraźni, niż ruchomy obrazek. Dlatego też mamy dla was video, które przygotowaliśmy z tego wydarzenia. Zobaczcie i koniecznie wybierzcie się na kolejną edycję, ponieważ zdecydowanie warto.

NAS Analytics TAG

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji wzięło udział 220 zawodników, którzy startowali w sześciu klasach. Uczestnicy mieli do pokonania zróżnicowaną trasę zawierającą elementy hard enduro, SuperEnduro, Motocrossu i Cross Country.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr