tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXDG Opening za nami - to byo prawdziwe extreme Cross Country!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXDG Opening za nami - to byo prawdziwe extreme Cross Country!

Autor: Informacja prasowa 2022.04.11, 14:37 Drukuj

Dzięki aurze panującej od kilku dni na trasach w Dąbrowie Górniczej zawody MXDG Opening - Extreme Cross Country zdecydowanie pozostaną zapamiętane przez ich uczestników. Pomimo pewnych kąpieli błotnych aż 125 zawodników z trzech krajów podjęło wyzwanie i zmierzyło się w rywalizacji na ośmiokilometrowej trasie.

Było mokro, było ślisko, było naprawdę extreme! Wyścig rozpoczął się od wspólnego startu wszystkich klas, a ich uczestnicy musieli wykazać się prędkością, techniką oraz umiejętnością jazdy w trudnych, błotnistych warunkach. Kilka niewielkich podjazdów, a także sekcja bali oraz kamieni okazały się nie lada wyzwaniem dla wielu zawodników i to właśnie te elementy zadecydowały o uzyskanych wynikach.

NAS Analytics TAG

Wśród uczestników najmocniejszej kategorii S2 najszybszym okazał się Tymek Bachleda z BKM Bielsko-Biała, który jako jedyny ze wszystkich zawodników wykonał aż siedem okrążeń trasy! Na drugiej pozycji uplasował się Hubert Żbikowski (KS Rega MX Team Ropczyce), zaś trzecie miejsce zdobył Łukasz Zborowski (AMK Gorce Nowy Targ).

W klasie S1 królował drugi z zawodników klubu BKM Bielsko-Biała - Filip Gacek. Dalsze miejsca należały do Kacpra Dębca (MK Ostróda) oraz Marka Sklorza (SM Panda Racing).

Niedoścignionym wśród Mastersów był Tadeusz Wąsiński, który o jedno pełne kółko odjechał znajdującym się na kolejnych pozycjach Andrzejowi Kamionce oraz Robertowi Maślance.

Najszybszym Juniorem został Dominik Gil, który podium dzielił z Dawidem Borgoszem oraz Hubertem Bryjakiem.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Wielkie brawa należą się także wszystkim uczestnikom, którzy podjęli rękawicę i wzięli udział w zawodach, pomimo bardzo kapryśnych i niesprzyjających warunków. Wszak wszyscy wiemy, że pogoda nie wpływa na moc i pracę silnika w naszych maszynach.

Pełne wyniki zjadziecie TUTAJ.

Już 11 czerwca zapraszamy Was na Enduro Sprinty, które będą jedną z rund Pucharu Śląska i Opolszczyzny. Więcej informacji już wkrótce na naszym profilu na facebooku i stronie internetowej.

Więcej informacji na STRONIE i Facebooku.

Wydarzenie - TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr