tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszya rejestracja na Enduro Sprinty w Dbrowie Grniczej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ruszya rejestracja na Enduro Sprinty w Dbrowie Grniczej

Autor: Informacja prasowa 2022.05.16, 15:04 Drukuj

Enduro Sprinty po raz pierwszy w Dąbrowie Górniczej! Już 12 czerwca zapraszamy was do udziału w czwartej rundzie Pucharu Śląska i Opolszczyzny 2022.

Wydarzenie rozegrane zostanie na kompleksie tras MXDG, a na bramkach startowych staną zarówno zawodnicy z licencją, jak i amatorzy, którzy po raz pierwszy w historii zmierzą się w Dąbrowie z klasycznym Enduro.

NAS Analytics TAG

Na czym polegają Enduro Sprinty?

Zasady są proste:
- pętla zawodów ma około 10 kilometrów. Znajdują się na niej dwie mierzone próby czasowe oraz dojazdówka, na której nie ma pomiaru czasu,
- zawodnicy startują indywidualnie, przejeżdżają pętlę kilkukrotnie. W zależności od kategorii startowej do pokonania będzie od 5 do 7 okrążeń,
- zawodnicy otrzymają szczegółową rozpiskę godzin startu na poszczególne rundy,
- obowiązkiem uczestnika jest trzymanie się limitów czasowych - spóźnienie na start skutkuje naliczeniem kary. Po każdym okrążeniu zawodnik dojeżdża do paddocku, gdzie oczekuje na przejazd kolejnej pętli. Ma wtedy czas na nawodnienie, zatankowanie baku czy szybki serwis.

Jak wygląda trasa zawodów?

Trasa zawodów to pętla składająca się z dwóch mierzonych czasem prób terenowych (próba Cross Country o długości 3-4 km i próba Enduro o długości 3-4 km) oraz dojazdówki bez pomiaru czasu o długości około 2 kilometrów.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Cykl Pucharu Śląska i Opolszczyzny skierowany jest zarówno do doświadczonych zawodników jak i amatorów, a uczestnicy rywalizować będą łącznie w ośmiu klasach startowych: S1, S2, Licencja, Masters 40+, Kobiety, Junior 21, klasa 85, klasa 65.

Wstęp dla kibiców jest darmowy, a sama miejscówka charakteryzuje się świetną lokalizacją oraz posiada wiele dobrych punktów obserwacyjnych dla widzów. Zapraszamy wszystkich amatorów jednośladów do udziału w wydarzeniu - prędkość oraz porządna dawka adrenaliny gwarantowane!

Rejestracja na tej stronie.

Facebook TUTAJ, wydarzenie TUTAJ.

Organizatorzy Agencja Sport UP oraz Stowarzyszenie Moto Dąbrowa

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr