tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXDG Opening - Extreme Cross Country
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXDG Opening - Extreme Cross Country

Autor: Informacja prasowa 2022.04.01, 14:11 Drukuj

Już 10 kwietnia czeka nas otwarcie nowego sezonu ścigania na trasach kompleksu motocyklowego MXDG w Dąbrowie Górniczej. Zawody MXDG Opening to klasyczne Cross-Country urozmaicone o elementy extreme.

Patrząc za okno i na prognozy pogody wiemy, że aura doda pikanterii nadchodzącej imprezie, a słowo extreme nabierze większego znaczenia. Jedno jest pewne - zawody w błocie będą bardzo dobrym sprawdzianem przed rozpoczynającym się sezonem.

NAS Analytics TAG

Szykujcie motory, załóżcie odpowiednie opony (rekomendujemy softy na tył np. Metzeler lub Pirelli oraz Michelin medium na przód) i zadbajcie o zapasowe rękawiczki oraz gogle w strefie tankowania. Dodatkowo podczas zawodów zapewnimy Wam miejsca, w których będzie się można ogrzać czy też napić gorącej kawy/herbaty.

Jak wygląda trasa zawodów?

Całość liczyć będzie około 9 kilometrów, a zawodnicy zdecydowanie nie będą mogli narzekać na nudę. Drewniane bele, głazy ułożone w 300-metrowy rock garden, krótkie zjazdy i podjazdy, przejazdy przez las oraz elementy tras Motocrossowych zweryfikują Wasze umiejętności i pokażą czarno na białym kto nie próżnował ostatniej zimy.

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Wydarzenie dedykowane jest zarówno dla amatorów jak i zawodników z licencją PZM. Łącznie uczestnicy zmierzą się ze sobą w pięciu kategoriach startowych:
- Junior - zawodnicy od 14 do 21 roku życia
- Women - kobiety
- Masters - 40 lat plus
- S1 - motocykle 2T do 125 ccm/4T do 250 ccm
- S2 - motocykle 2T powyżej 125 ccm/4T powyżej 250 ccm

Harmonogram wydarzenia*

8:00-10:00 - rejestracja w biurze zawodów
10:00 - Szkolenie dla uczestników bez licencji CC
10:15 - odprawa zawodników w strefie oczekiwania
10:30 - kółko zapoznawcze (klasy Junior, Women, Masters)
11:15 - start wyścigów klas Junior, Women, Masters
12:45 - koniec wyścigów w/w klas
13:10 - kółko zapoznawcze dla klas S1 i S2
14:00 - start wyścigów klas S1 i S2
15:30 - koniec wyścigów w/w klas
16:00 - dekoracja

Harmonogram* może ulec zmianie w przypadku mniejszej liczby uczestników biorących udział w imprezie. W tej sytuacji wszystkie klasy wystartują o godzinie 11:15, a dekoracja odbędzie się o 13:30.

Przypominamy, że na stronie rejestracji pozostały ostatnie wolne miejsca, więc spieszcie się z zapisami, a na miejsce zabierzcie ze sobą rodziny i przyjaciół oraz porządną dawkę dobrego humoru. Do zobaczenia w niedzielę.

Zapisy TUTAJ, więcej informacji na stronie wydarzenia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr