tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 HERO Challenge, czyli mieszanka wybuchowa. Bylimy tam razem z OLEK MOTOCYKLE
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

HERO Challenge, czyli mieszanka wybuchowa. Bylimy tam razem z OLEK MOTOCYKLE

Autor: Dominika Jochymska 2020.09.15, 15:10 Drukuj

W miniony weekend odbyła się pierwsza edycja HERO Challenge, wyjątkowych zawodów łączących w sobie elementy wielu dyscyplin motocyklowych. Byliśmy tam na zaproszenie partnera eventu, firmy OLEK MOTOCYKLE, importera wielu marek motocyklowych w tym Leatt i Ipone.

Założeniem HERO Challenge, jak sama nazwa wskazuje, było postawienie przed zawodnikami wyzwania. I można śmiało powiedzieć, że organizatorom ta sztuka się udała. Stworzyli zawody łączące w sobie elementy: Enduro, SuperEnduro, Hard Enduro, Cross Country i Motocrossu, które bezlitośnie zweryfikowały umiejętności zawodników. Taka mieszanka najbardziej wymagających dyscyplin, to koktajl, który nie każdy jest w stanie wypić.

NAS Analytics TAG

Strome podjazdy i zjazdy, sekcje ogromnych głazów, szybki odcinek motocrossowy - to wszystko ze względu na różnorodność może nieźle wymęczyć i sprawić, że każdy kolejny odcinek staje się jeszcze trudniejszy do pokonania. Kluczem do sukcesu była więc wszechstronność i wytrzymałość.

Najlepiej z tym multidyscyplinarnym wyzwaniem poradzili sobie: w klasie PRO Dominik Olszowy, w klasie Expert Kamil Narowski, w klasie Expert Masters Jacek Płonka, w klasie Hobby Tomasz Jezierski, w klasie Hobby Masters Piotr Arkit, a w klasie Kobiet Małgorzata Zalewska.

Zwycięzcy poza udowodnieniem, że są najbardziej wszechstronnymi zawodnikami z wszystkich startujących, otrzymali szereg nagród. Jednym z fundatorów była właśnie  firma OLEK MOTOCYKLE, która przekazała laureatom bony do wykorzystania na produkty marki Leatt.

Kurz nad torem w Dąbrowie Górniczej już opadł, ale liczymy, że to wyjątkowe wydarzenie wejdzie na stałe do kalendarza imprez motocyklowych i będzie się w tym miejscu odbywać cyklicznie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 09
NAS Analytics TAG
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 10
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 11
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 12
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 13
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 14
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 15
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 16
Hero Challenge w Dabrowie Gorniczej 2020 17
... wicej zdj »
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr