tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekordowa popularność Ścigacz.pl - trudno uwierzyć, że jest Was aż tyle!
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekordowa popularność Ścigacz.pl - trudno uwierzyć, że jest Was aż tyle!

Autor: Tomek Jarosławski 2017.05.14, 11:25 7 Drukuj

W ubiegłym tygodniu nasz portal odnotował ponad 400 000 wizyt. Jest to roczny rekord.

statystyki scigacz.pl sesje cze2016 maj2017

NAS Analytics TAG

Jeszcze bardziej wzrosła w tym czasie liczba użytkowników, osiągając ponad 300 000 unikalnych użytkowników w ciągu jednego tygodnia.

statystyki scigacz.pl liczba uzytkownikow cze2016 maj2017

Te liczby przekładają się na aktywności przy konkretnych działaniach, wykonywanych przez nas. Transmisję na żywo z prezentacji Ducati Diavel Diesel oglądało ponad 11 000 osób, a transmisję z Moto Meetingu Inter Cars pod salonem Liberty Motors w Warszawie oglądało na żywo ponad 15 000 osób. Niestety, dokładnych liczb nie możemy Wam podać w tej chwili, bo błąd z obsługą polskich liter na Facebooku powrócił i znowu pojawiła się blokada na słowo "Ścigacz.pl", mylone z "cigacz.pl".

problem cigacz..pl banned as cigacz.pl

Te znakomite wyniki są szczególnie niespodziewane ze względu na to, że przez błędy Facebooka zniknęliśmy z tego portalu na prawie 2 dni:

Padliśmy ofiarą korporacji - POMÓŻ Ścigacz.pI usunąć BAN na Facebook

Spidersweb.pl: Facebook niechcący skasował stronę z 500 000 fanów. To częściowo wina polskich znaków

Niebezpiecznik.pl: Ciekawy false positive Facebooka

Fakt, że pomimo 2 dni nieobecności w - jakby się wydawało, głównym medium internetowym świata - ruch na portalu odbywał się bez zakłóceń, a tygodniowa liczba odsłon www.scigacz.pl osiągnęła ponad 675 000, pokazuje, iż rzeczywista skuteczność Facebooka i jego wpływ na działania biznesowe jest bardzo przereklamowany. Potężny marketing Facebooka sprawia, że wiele osób zawęża swoje postrzeganie nowych mediów głównie do tej platformy, podczas, gdy tradycyjny internet, oparty na stronach WWW i na społecznościach takich jak forum.scigacz.pl czy riderblog.pl, ma się bardzo dobrze.

statystyki scigacz.pl liczba odslon cze2016 maj2017

Jako ciekawostkę na koniec podajemy Wam fakt, że pomimo naprawienia obsługi słowa "Ścigacz.pl" na Facebook i pomimo otrzymania od Facebooka wielu wiadomości z oficjalnymi przeprosinami, problem z rozpoznawaniem polskich liter na Facebook znów dzisiaj powróci. Znów nie możecie używać na Facebook słowa "Ścigacz.pl", gdyż jest ono mylone z "cigacz.pl". Na szczęście jesteście Wy, nasi wspaniali czytelnicy, i pokazujecie, że potraficie korzystać ze Ścigacz.pl pomimo przeszkód, stawianych przez błędy w oprogramowaniu globalnego molocha Facebook.

problem facebookIscigaczpl banned as cigacz.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę