tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Diavel Diesel - polska premiera tego nietuzinkowego motocykla

Ducati Diavel Diesel - polska premiera tego nietuzinkowego motocykla

Autor: Michał Brzozowski 2017.05.12, 13:06 2 Drukuj

Vitkac, najbardziej ekskluzywne centrum handlowe w Warszawie, 11 maja było miejscem wyjątkowo motocyklowym, a to za sprawą premiery wyjątkowego motocykla Ducati Diavel Diesel. Nie, nie jest to motocykl z silnikiem wysokoprężnym, a o niespotykanym designie, zaprojektowany w kooperacji z projektantami marki Diesel.

Butik Diesla to miejsce, w którym w jednym dniu przeplatały się dwa światy - świat mody i świat motocyklowy. Na premierze było mnóstwo osób znanych z ekranów telewizorów, takich jak Paweł Deląg czy Maja Sablewska, ale nie zabrakło też osobistości motorsportu - np. naszej najlepszej drifterki - Karoliny Pilarczyk.

Zobaczcie jak wyglądała premiera tego nietuzinkowego, mocarnego motocykla:

Jak wam się podoba? Więcej info o tym modelu znajdziecie na stronie Ducati Polska.

Ducati Diavel Diesel 2017 Warszawa premiera

Ducati Diavel Diesel wydech siodlo 2017 Warszawa Vitkac

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę