tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przecieki z australijskiej homologacji: nowe Kawasaki ZX-10RR na 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przecieki z australijskiej homologacji: nowe Kawasaki ZX-10RR na 2021

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.04, 14:34 Drukuj

Dokumenty certyfikacyjne dla nowego Kawasaki ZX10R oraz ZX10RR wyciekły w Australii. Nowa owiewka i silnik spełniający normę Euro 5 to najważniejsze ze zmian...

Kawasaki zaplanowało prezentacje nowych modeli na 23 listopada, tymczasem składając dokumenty homologacyjne, marka poprosiła administrację w Australii o embargo do 1 listopada. To niedopatrzenie pozwala na uzyskanie zarysu zmian we flagowych sportach producenta...i to całkowicie legalnie.

NAS Analytics TAG

Ze zdjęć wynika jasno, że zmniejszono reflektory (najprawdopodobniej zastosowano technologię LED) a fragment czołowy owiewki upodobniono do Kawasaki H2. Motocykl otrzyma wyświetlacz TFT. Na zdjęciach zasotosowano matowe wykończenie ale kolory opcjonalne mogą mieć bardziej błyszczący odcień.

Moc w obydwu modelach pozostała bez zmian (odpowiednio 200 KM dla ZX10R oraz 201 KM dla ZX10RR) ale osiągana jest przy wyższych obrotach, co najprawodpodobniej wynika z konieczności spełnienia normy Euro 5. Masa obydwu wersji względem poprzeników także pozostała bez zmian. Najprawodopodobniej nie ingerowano także w zawieszenia i układ hamulcowy , zatem możemy założyć, że aktualizacja dotyczyła głównie nadwozia i silnika.

O wszystkim dowiemy się oficjalnie dopiero 23 listopada. Bądźcie czujni...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr