tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 A sze nowych modeli planuje pokaza Kawasaki jeszcze w 2020
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

A sze nowych modeli planuje pokaza Kawasaki jeszcze w 2020

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.06, 16:34 1 Drukuj

Kawasaki wypuściło zwiastun prezentujący sześć nowych motocykli. Na razie nie widzimy ich w całości a oficjalna premiera nastąpi 23 listopada. Motocykle należą do różnych segmentów!

Czego możemy się spodziewać? Dwa motocykle terenowe, dwa sportowe oraz modele zbudowane na platformie H2.

NAS Analytics TAG

W materiale przedstawiono tor wyścigowy. Stawiamy na zaktualizowane ZX10R i ZX10RR. Nowa Honda CBR1000RR, Ducati Panigale V4 oraz zmodyfikowane BMW S1000RR powodują, że Kawasaki musi nieustannie pracować nad swoim udanym, flagowym modelem. Czy zobaczymy supersporta o mniejszej pojemności, które ostatnio zyskują (szczególnie w Europie) coraz większą popularność? Poczekajmy do 12 października lub 23 listopada!

W segmencie adventure najprawdopodobniej pojawi się nowy KLX250 orz KLR650/KLX 700 a jeśli nie, to Versys 650 zdążył się już nieco zestarzeć, szczególnie pod względem emisji spalin. Może to on będzie nowym modelem?
Plotki mówią także o doładowanym krążowniku wykorzystującym platformę H2. Czy to oznacza, że Kawasaki przywróci pomysł stosowany w Eliminatorze, czyli silnik ze sportowego Z1000 wsadzony w "cruiserowe" podwozie?

Czas pokaże trzymamy kciuki za taki projekt! Po cichu liczymy także na pojazd segmentu GT wykorzystujący crusierową platformę. Taki niby GoldWing czy K1600 ale z mega mocną dołądowaną jednostką napędową…

Całkiem niedawno Kawasaki zaprezentowało także odświeżoną Ninję 400. Aktualizacja objęła wyłącznie kosmetykę! Do napędu Ninja 400 wykorzystywany jest twin o mocy 49 KM przy 10 000 obr./min. Głównym konkurentem jest KTM RC390 którego odświeżona wersja jest już także dostępna…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr