tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polskie Zachwyty Motocyklowe na Mazurach z Ann Jackowsk
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Polskie Zachwyty Motocyklowe na Mazurach z Ann Jackowsk

Autor: Informacja prasowa 2017.09.15, 13:53 Drukuj

Sezon motocyklowy trwa tak długo, jak tego sami chcemy! Zamiast myśleć o kończącym się lecie i tym, że za kilka tygodni pożegnamy się z motocyklami, ruszmy w Polskę, ciesząc się jazdą i pięknem polskiej jesieni! Zapraszamy Was na motocyklową podróż na Mazury. Czeka na nas spokój mazurskich dróg, malownicze widoki, grono osób o podobnej pasji i nieoczywiste atrakcje.

Spotkajmy się w Siedlisku Morena położnym na półwyspie na Jeziorze Ułówki. Stąd wyruszmy w podróż, po niezwykłych miejscach. Na koniec całego dnia jazdy, blisko dziewiczej natury, wrócimy do Siedliska, aby skorzystać z przyjemnego dla ciała i duszy luksusu, a potem do późnego wieczora siedzieć przy ognisku i chłonąć atmosferę mazurskiej nocy.

NAS Analytics TAG

Najpiękniejszymi szlakami Mazur i Suwalszczyzny poprowadzi nas Ania Jackowska - Kobieta na Motocyklu. Podróżniczka, przewodnik motocyklowy, laureatka nagrody National Geographic. Odwiedzimy m.in. klimatyczną manufakturę porcelany, poniemieckie śluzy, położoną w sercu Puszczy Boreckiej zagrodę żubrów, niezwykłe mosty w Stańczykach. Spokojnie, bez pośpiechu. "O tej porze roku warto już zwolnić, aby delektować się podróżą i świeżym sandaczem z widokiem na jezioro Śniardwy" - zaprasza Ania.

Atrakcje na trasie to m.in.:

 • Puszcza Borecka - jeden z najpiękniejszych i najbardziej dziewiczych obszarów Mazur, a w niej niezwykła zagroda żubrów.
 • Nakomiady - manufaktura ceramiczna produkująca repliki XIX wiecznych pieców kaflowych.
 • Śluza w Leśniewie - jedna z największych tajemnic Kanału Mazurskiego.
 • Jezioro Śniardwy - największe w Polsce jezioro, najpiękniejszy widok i najsmaczniejsza rybka.
 • Mosty w Stańczykach - najwyższe w Polsce monumentalne mosty.
 • Drogi, bezdroża i piękna przygoda - radość każdego motocyklisty.

Start imprezy: 29 września, zakończenie: 1 października ok. godz. 13.00.

Koszt: 499 PLN, cena zawiera dwa noclegi ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w ośrodku Siedlisko Morena wraz z możliwością korzystania ze strefy SPA; powitalną kolację pierwszego dnia; bilety wstępów do obiektów na trasie, najlepszego na Mazurach sandacza na obiad drugiego dnia; sobotnie ognisko, przygotowanie malowniczych tras, opiekę pilota-przewodnika. Dla osób towarzyszących i rodzin z dziećmi jest przygotowana oferta specjalna.

Kontakt: wyprawa(at)aniajackowska.pl, tel. 604 755 666.

Szczegóły dostępne w Wydarzeniu na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  motul belka podroze 950
  NAS Analytics TAG
  na gr