tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pickup na grubo, czyli co potrafi 193-konny silnik z gixera [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pickup na grubo, czyli co potrafi 193-konny silnik z gixera [FILM]

Autor: Raff 2019.01.09, 10:39 Drukuj

Dla nas, fanów motocykli, rola samochodu ogranicza się zwykle tylko do zapewnienia możliwości transportowych niedostępnych dla motocykla. Idealne do tego celu są zatem vany lub pick-upy. Nigdy nie przyszłoby nam jednak do głowy, że którykolwiek z takich samochodów może wyzwolić choćby śladowe ilości endorfin.

Okazuje się, że jest to zadanie wykonalne. Niejaki Alex Saint, wykorzystując stare nadwozie skądinąd sympatycznej Hondy N600 i silnik z Suzuki GSX-R1000 stworzył pick-upa rodem z koszmarów szwajcarskiego emeryta - potwornie głośnego, diabelnie szybkiego i niemającego nic wspólnego z ekologią.

Możliwości ładunkowe tego pojazdu wystarczają zaledwie na przewiezienie kompletu klocków hamulcowych i bandany, ale za to transport zrealizowany zostanie w stylu, jaki lubimy - na pełnej k...

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę