tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pickup na grubo, czyli co potrafi 193-konny silnik z gixera [FILM]

Pickup na grubo, czyli co potrafi 193-konny silnik z gixera [FILM]

Autor: Raff 2019.01.09, 10:39 Drukuj

Dla nas, fanów motocykli, rola samochodu ogranicza się zwykle tylko do zapewnienia możliwości transportowych niedostępnych dla motocykla. Idealne do tego celu są zatem vany lub pick-upy. Nigdy nie przyszłoby nam jednak do głowy, że którykolwiek z takich samochodów może wyzwolić choćby śladowe ilości endorfin.

Okazuje się, że jest to zadanie wykonalne. Niejaki Alex Saint, wykorzystując stare nadwozie skądinąd sympatycznej Hondy N600 i silnik z Suzuki GSX-R1000 stworzył pick-upa rodem z koszmarów szwajcarskiego emeryta - potwornie głośnego, diabelnie szybkiego i niemającego nic wspólnego z ekologią.

Możliwości ładunkowe tego pojazdu wystarczają zaledwie na przewiezienie kompletu klocków hamulcowych i bandany, ale za to transport zrealizowany zostanie w stylu, jaki lubimy - na pełnej k...

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę