tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pedrosa odchodzi na emeryturę? Wszystko wyjaśni się już dziś!

Pedrosa odchodzi na emeryturę? Wszystko wyjaśni się już dziś!

Autor: Raff 2018.07.12, 11:34 Drukuj

Dani Pedrosa zamierza wycofać się z wyścigów motocyklowych - twierdzi znany portal RoadRacingWorld. Zawodnik ma ogłosić swoją decyzję podczas konferencji prasowej. Ale pojawiła się także inna hipoteza…

Konferencja prasowa, podczas której spodziewamy się usłyszeć o emeryturze Pedrosy, odbędzie się dziś o 16.00. Spekulacje na temat tej decyzji trwają od dłuższego czasu, podsycane przez plotki płynące z padoku teamu Repsol Honda.

Katalończyk od tak dawna związany jest z Hondą, że trudno wyobrazić sobie go w barwach innego teamu. Faktem jest, że kontrakt zawodnika z teamem Repsol Honda nie został przedłużony na rok 2019. Być może to właśnie jest punkt zwrotny, który zadecydował o zakończeniu kariery.

Pojawiła się też inna hipoteza. Pedrosa mógłby dołączyć do nowo tworzonego satelickiego zespołu Yamaha Petronas. Czy jednak Pedrosie odpowiadać będzie jazda w drugim rzędzie? Mało prawdopodobne. Wszystko okaże się podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Przypominamy: 16.00, portal motogp.com

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę