tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy zespół w MotoGP właśnie powstał

Nowy zespół w MotoGP właśnie powstał

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.06.27, 16:30 Drukuj

Petronas Yamaha z Danim Pedrosą i Franco Morbidellim w składzie staje się faktem.

Dani Pedrosa prawdopodobnie w najbliższy czwartek oficjalnie poinformuje nas o konkretach przejścia do nowego zespołu satelickiego Yamahy. Jego partnerem będzie Franco Morbidelli - członek akademii VR46 i zarazem podopieczny Valentino Rossiego. Wszystko układa się zatem w logiczną całość, gdyż…

DfuyvayWsAAeFvY

Zawodnik taki jak Dani, nie powinien jeszcze kończyć kariery. Jest zbyt wartościowym kierowcą i wiele może wnieść do zespołu. Franco znów jest bardzo utalentowanym, młodym zawodnikiem, który jest na tą chwilę liderem w kategorii Rookie (początkujący w MotoGP). Poza tym, Rossi wraz z końcem kariery zawodniczej zajmie się "szefowaniem" we własnym zespole i to wszystko staje się proste, jak 2x2.

DgI5H3jW4AAuplc

Zbliżające się wielkimi krokami TT Assen (nie, to nie jest Grand Prix) będzie świetnym momentem na podzielenie się ze światem tą informacją…już oficjalną i pewnie uczyni to sam Lin Jarvis.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę