tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy zespół w MotoGP właśnie powstał
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy zespół w MotoGP właśnie powstał

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.06.27, 16:30 Drukuj

Petronas Yamaha z Danim Pedrosą i Franco Morbidellim w składzie staje się faktem.

Dani Pedrosa prawdopodobnie w najbliższy czwartek oficjalnie poinformuje nas o konkretach przejścia do nowego zespołu satelickiego Yamahy. Jego partnerem będzie Franco Morbidelli - członek akademii VR46 i zarazem podopieczny Valentino Rossiego. Wszystko układa się zatem w logiczną całość, gdyż…

~~~~~------~~~~~

DfuyvayWsAAeFvY

Zawodnik taki jak Dani, nie powinien jeszcze kończyć kariery. Jest zbyt wartościowym kierowcą i wiele może wnieść do zespołu. Franco znów jest bardzo utalentowanym, młodym zawodnikiem, który jest na tą chwilę liderem w kategorii Rookie (początkujący w MotoGP). Poza tym, Rossi wraz z końcem kariery zawodniczej zajmie się "szefowaniem" we własnym zespole i to wszystko staje się proste, jak 2x2.

DgI5H3jW4AAuplc

Zbliżające się wielkimi krokami TT Assen (nie, to nie jest Grand Prix) będzie świetnym momentem na podzielenie się ze światem tą informacją…już oficjalną i pewnie uczyni to sam Lin Jarvis.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę