tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Październik miesiącem oszczędzania" w Suzuki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Październik miesiącem oszczędzania" w Suzuki

Autor: Informacja prasowa 2021.09.28, 08:49 Drukuj

Jak co roku na początku jesieni Suzuki zachęca do skorzystania ze specjalnych warunków promocyjnej akcji serwisowej skierowanej do posiadaczy motocykli i quadów tej marki. Tegoroczna oferta specjalnej akcji serwisowej "Październik miesiącem oszczędzania" wiąże się z atrakcyjnymi rabatami na ceny części, akcesoriów i robocizny.

Akcja promocyjna potrwa od 1 do 31 października 2021. Mogą z niej skorzystać posiadacze wszystkich modeli motocykli i quadów marki Suzuki zakupionych u autoryzowanych dilerów, a także właściciele pojazdów pochodzących z prywatnego importu.

NAS Analytics TAG

- 30% rabatu na oryginalne części zamienne (nie dotyczy płynów eksploatacyjnych, zestawów napędowych i klocków hamulcowych).
- 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki (nie dotyczy akcesoriów objętych stałą promocją oraz pakietów akcesoriów).
- 10% rabatu na robociznę.

Ponadto klienci posiadający pojazdy po zakończonym okresie gwarancji podstawowej i zlecający wykonanie przeglądu okresowego mają możliwość wykupienia uczestnictwa w programie Suzuki-Ecstar Assistance. Wizyta w ASO jest również dobrą okazją do zgłoszenia doradcy serwisowemu chęci dołączenia do Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Co więcej, w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, autoryzowany serwis (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) odbierze i dostarczy pojazd do klienta (szczegóły usługi 'door to door' do ustalenia z wybranym ASO).

Szczegóły akcji znajdują się w Regulaminie Akcji Promocyjnej.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę