NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Nowe Suzuki GSX-S1000GT - opis, zdjęcia, dane techniczne
Autor: Informacja prasowa 2021.09.22, 15:17 Drukuj
Reklama
Koncepcja modelu GSX-S1000GT: "Prawdziwy motocykl klasy GT"
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Silnik
 System wspomagania jazdy SUZUKI INTELLIGENT RIDE SYSTEM (S.I.R.S.):
Podwozie
W pełni regulowany, odwrócony widelec KYB o średnicy rur 43 mm zapewnia płynną jazdę podczas turystycznych wojaży z pasażerem a także sportowej jazdy w pojedynkę.
Regulowane, tylne zawieszenie z mechanizmem dźwigniowym poprawia zwrotność i stateczność motocykla.
Układ ABS (Antilock Brake System) zapobiega blokowaniu kół i pomaga w utrzymać stateczność podczas hamowania. 4-tłoczkowe zaciski Brembo typu monoblok współpracują z pływającymi podwójnymi tarczami hamulcowymi o średnicy 310 mm, zapewniając intensywne i pewne hamowanie.
Akcesoria
Gama akcesoriów obejmuje również przednie i tylne błotniki z włókna węglowego, osłonę magneto z włókna węglowego, osłonę sprzęgła z włókna węglowego i osłonę wału korbowego z włókna węglowego. Te akcesoria mają matowe wykończenie, które podkreśla jakość, osiągi i miejskie wyrafinowanie. Opcjonalna przednia szyba turystyczna, wyższa o 70 mm niż standardowa, poprawia komfort, zmniejsza zmęczenie i daje kierowcy większą pewność siebie, zapewniając doskonałą ochronę przed wiatrem, deszczem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Nowe osłony zbiornika paliwa mają logo Suzuki, podobnie jak atrakcyjne naklejki na koła/obręcze.
Dane techniczne:
  GSX-S1000F Nowy GSX-S1000GT
Pojemność skokowa 999 cm3
Średnica x skok tłoka 73,4 mm x 59,0 mm
Stopień sprężania 12,2:1
Moc maksymalna 110 kW (150 KM) / 10000 obr/min 112 kW (152 KM) / 11000 obr/min
Maks. moment obrotowy 108 Nm przy 9500 obr/min 106 Nm przy 9250 obr/min
Czas rozpędzania (0-200 m) * 6,70 s 6,64 s
Czas rozpędzania (0-400 m) * 10,25 s 10,15 s
Norma emisji spalin Euro 4 Euro 5
Przełącznik trybu jazdy (SDMS) - O
Układ kontroli trakcji (STCS) 3 tryby + WYŁĄCZONY 5 trybów + WYŁĄCZONY
Elektroniczne sterowanie przepustnicą - O
Dwukierunkowy Quickshifter - O
Układ automatycznego utrzymywania stałej prędkości jazdy - O
Układ łatwego rozruchu O O
Wspomaganie przy niskiej prędkości obrotowej O Ulepszony
Długość całkowita 2140 mm
Szerokość całkowita 825 mm
Wysokość całkowita 1215 mm
Rozstaw osi 1460 mm
Prześwit 140 mm
Wysokość siedziska 810 mm
Masa własna 226 kg
Rodzaj silnika 4-suwowy, 4-cylindrowy, chłodzony cieczą, DOHC
Pojemność skokowa 999 cm3
Stopień sprężania 12,2:1
Układ zasilania Wtrysk paliwa
Układ rozruchowy Elektryczny
Układ smarowania Mokra miska olejowa
Skrzynia biegów 6-biegowa o stałym zazębieniu
Zawieszenie Przód Odwrócony widelec teleskopowy, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Tył Z mechanizmem dźwigniowym, sprężyna śrubową i tłumikiem olejowym
Kąt nachylenia główki ramy/wyprzedzenie widelca 25° / 100 mm