tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Paulo Gonçalves wygrywa 7 etap Dakaru
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Paulo Gonçalves wygrywa 7 etap Dakaru

Autor: Lovtza 2015.01.11, 20:45 Drukuj

Po znakomitej jeździe Paulo Gonçalves z ekipy Hondy HRC wygrał po dniu przerwy siódmy etap Dakaru. Portugalczyk cały dzień zmagał się z zawodnikami fabrycznego zespołu KTMa, szczególnie z Markiem Comą, który był dziś drugi i zmniejszył stratę do lidera klasyfikacji generalnej, czyli Joana Barredy. Barreda zanotował dziś nieco słabszy dzień i finiszował dopiero 12. tracąc sześć cennych minut do czołówki. Pierwszą trójkę uzupełnił dziś Austriak Matthias Walkner na KTMie.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami rywalizacja w rajdzie rozgrywa się na płaszczyźnie Honda - KTM. Po ogromnej ilości pracy i pieniędzy w zespół nad wyraz wyraźnie widać tego efekty.

NAS Analytics TAG

Kuba Przygoński dojechał dziś do mety na 28. pozycji, co daje mu na chwilę obecną 24. pozycję w generalce. Kuba Piątek nadal jedzie.

Na chwilę obecną na mecie są dopiero najszybsi motocykliści. Kierowcy quadów, podobnie jak wielu wolniejszych motocyklistów, ciągle są na trasie. Załogi samochodów i ciężarówek mają dziś dzień wolny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę