tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Patelnia Chabówka - znów tragiczny wypadek

Patelnia Chabówka - znów tragiczny wypadek

Autor: Alonzo 2016.04.14, 14:33 82 Drukuj

O Patelniach Chabówka pisaliśmy już niejednokrotnie. Niestety miejsce to znów dało o sobie znać w publicznej świadomości. Wczoraj doszło tam do tragicznego wypadku, w którym życie stracił motocyklista. Atmosferę dyskusji podgrzało opublikowane przez Tygodnik Podhalański nagranie z jednego z samochodów będących wtedy na miejscu. Autor podpisał je:

"Dziś, 13 kwietnia około 17 tej jechaliśmy służbowym samochodem w kierunku Nowego Targu. Przez przypadek nagraliśmy na samochodową kamerkę motocyklistę. Jego motor miał charakterystyczne seledynowe felgi. Ruszył w górę na jednym kole. Na filmie widać go doskonale. Jedziemy za nim. Potem pojawiają się kolejne motocykle. Koło kościółka mija nas pędząc już z kolega w dół. Sądząc po czasie naszego nagrania, to był ostatni jego zjazd po patelniach."

Wideo to dokumentuje jazdę przyszłej ofiary feralnego wypadku. Jest na nim jazda na gumie i bardzo ofensywna jazda pomiędzy samochodami i to w miejscu, które kompletnie się do tego nie nadaje. Spotkanie z barierami energochłonnymi przy dużej prędkości musi skończyć się tutaj śmiercią lub w najlepszym przypadku poważnymi obrażeniami. Stąd też takie, a nie inne komentarze czytelników pod materiałem… 

Do wypadku doszło ok. godz. 17.00 25-latek jadący na motocyklu Yamaha R1 stracił przyczepność i uderzył w barierki. Na miejscu ratownicy prowadzili jego reanimację. Mężczyzna trafił do szpitala. Niestety, jak poinformował Jacek Bobak z nowotarskiej policji, motocyklista zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Zdjęcia
Komentarze 43
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę