tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnia walka w Bitwie Krlw 2020! Wesprzyjmy Polakw w wiatowym finale!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnia walka w Bitwie Krlw 2020! Wesprzyjmy Polakw w wiatowym finale!

Autor: Informacja prasowa 2020.03.26, 12:15 Drukuj

Po licznych Bitwach Królów toczonych na całym świecie, coroczny konkurs na najlepszy motocykl custom, którego uczestnikami są salony dealerskie Harley-Davidson, będzie ma swój wielki finał w ostatecznej bitwie, gdzie piętnastu zwycięzców z poprzednich lat walczy o tytuł najlepszego z najlepszych.

Uczestnicy wielkiego finału, w walce o tytuł Króla Królów zbudowali swoje maszyny custom na platformie kultowego motocykla Sportster. Od 1957 roku modele Sportster stanowią doskonałą bazę do własnych modyfikacji motocykla. Dzięki klasycznej linii, charakterystycznemu silnikowi Evolution™ w układzie V i ogromnemu wyborowi części i akcesoriów Harley-Davidson dedykowanych dla modeli Sportster, zbudowanie własnego bobbera, café racera, trackera czy choppera jest zadaniem w zasięgu każdego. Aby konkurencja między salonami była jeszcze bardziej ekscytująca, dotychczasowe zasady dotyczące budżetu i części zostały zaostrzone.

NAS Analytics TAG

Konkurs na wybór "Króla Królów" zostanie rozstrzygnięty podczas jednej rundy globalnego głosowania przez Internet. Głosować można tylko do 31 marca 2020 r. w witrynie internetowej www.h-d.com/customkings. Zwycięzcę i zdobywcę tytułu Króla Królów poznamy w kwietniu.

Ekipa z polskiego salonu H-D ze Szczecina bierze udział w konkursie jako zwycięzca regionalnej edycji z 2018 roku oraz jako jedyny przedstawiciel Europy Środkowowschodniej.
Ty też możesz wziąć udział w Bitwie Królów 2020 - wesprzyj naszych, zagłosuj na ich projekt i pomóż im zdobyć koronę Króla Królów Custom.

Jon Bekefy, dyrektor generalny ds. marketingu w Harley-Davidson Motor Company, jest podekscytowany konkursem: "W Bitwach Królów podziwialiśmy zachwycające efekty pracy mistrzów modyfikacji custom, które są wpisane w DNA naszej marki. Konkurs jest inspiracją dla salonów, które mogą pokazać, co jest możliwe, jak również dla klientów z całego świata, którzy widzą, że mogą stać się właścicielami wyjątkowego motocykla niezależnie od tego, jakim budżetem dysponują."

Więcej informacji o konkursie: www.h-d.com/customkings

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr