Polski dealer po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w Bitwie Królów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej!

Autor: Informacja prasowa 2018.03.13, 16:09 Drukuj

Bitwa Królów 2018 - czwarta edycja konkursu modyfikacji custom organizowanego przez Harley-Davidson to pierwsze miejsce dla szczecińskiego salonu H-D w regionie Central Eastern Europe.

Regionalny finał konkursu na najlepszą modyfikację motocykla Harley-Davidson® z rodziny Dark Custom™ rozstrzygnięty! Ace of Spades - zmodyfikowany Softail® Street Bob® z roku modelowego 2018 -okazał się  najlepszym projektem Bitwy Królów 2018 w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głosy można było oddawać od połowy stycznia. Z motocykli, zgłoszonych w Europie Środkowo-Wschodniej, w publicznym głosowaniu wybrano sześć najlepszych (cztery spośród nich zostały zbudowane przez polskie salony Harley-Davidson), które zakwalifikowały się do finału regionalnego. Tam międzynarodowe jury, złożone z wybranych specjalistów Harley-Davidson z Milwaukee, Singapuru i Oxfordu, wybrało ekipę szczecińskiego salonu Harley-Davidson na Króla Custom w Europie Środkowej i Wschodniej.

Laureaci w regionie CEE (w kolejności zajętego miejsca):

  1. H-D Szczecin - Polska
  2. H-D Rzeszów - Polska
  3. H-D Łódź - Polska
  4. H-D Praha - Czechy
  5. H-D Kraków - Polska
  6. H-D Pilzno - Czechy

Warto przypomnieć, że celem konkursu Bitwa Królów było zbudowanie zmodyfikowanego motocykla Harley-Davidson na bazie modelu z rodziny Dark Custom™ oraz dowiedzenie swych umiejętności, kreatywności i talentu w sztuce customizacji motocykli. Budowa motocykli pochłonęła tygodnie żmudnej pracy, od poszukiwania inspiracji i pomysłów, wykonania szkiców i zebrania zespołu, po wykonanie poszczególnych maszyn, obejmujące cięcie, modyfikacje instalacji, spawanie i malowanie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że w salonach Harley-Davidson zatrudnieni są mistrzowie w swojej profesji.

Przed nami jeszcze ostateczna Bitwa Królów. W finale, który odbędzie się w listopadzie podczas motorshow EICMA w Mediolanie, wezmą udział zwycięskie motocykle custom z innych krajów i regionów Europy, a także Afryki i Bliskiego Wschodu. Tam też będzie wybrany, ogłoszony i koronowany Król Custom 2018.

Motocykle biorące udział w konkursie można zobaczyć na specjalnej stronie internetowej.

ACE OF SPADES - Softail® Street Bob® by Harley-Davidson® Szczecin

Kilka słów o projekcie od zwycięskiej ekipy:

W tym roku wzięliśmy na warsztat maszynę Softail 2018 Street Bob, który w najnowszym wydaniu to motocykl z całkowicie nowym zawieszeniem Softail. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i pokazać jak genialnie może wyglądać tył motocykla.  Customowy tylny błotnik wraz z customowym uchwytem siedziska tworzą nieskazitelny i niczym nie zaburzony tył motocykla. Dopełnieniem są schowane pod siedziskiem lampy tylne oraz niska kierownica. Dodatki Harley-Davidson z serii Defiance tworzą jeszcze bardziej customowy wygląd i stawiają ten motocykl na czele customowej stawki, tak jak As Pik który jest najwyższą kartą w talii.

W czwartej edycji Bitwy Królów platformą do modyfikacji były motocykle z minimalistycznej rodziny Dark Custom™ - Street 750, Street Rod®, Iron 883™, Forty-Eight® i Roadster™, w tym także dwa najnowsze modele Softail® z rocznika 2018 - Fat Bob® i Street Bob®.

Dark Custom to nowoczesne, undergroundowe oblicze marki, minimalistyczne w zakresie wyposażenia i utrzymane w klasycznym stylu. Surowe i wykończone w oryginalny sposób motocykle Dark Custom to maszyny dla tych, którzy jeżdżą własnymi ścieżkami, dzięki czemu mogą dać ujście swojej buntowniczej duszy i być na drodze na swoich zasadach.  Motocykle Dark Custom charakteryzuje matowe lub przyciemnione wykończenie, elementy w stylu vintage oraz atrakcyjna cena, która ma skusić do zakupu nowych klientów marki.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę