tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ośmiokrotny zwycięzca Isle of Man TT w ciężkim stanie po wypadku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ośmiokrotny zwycięzca Isle of Man TT w ciężkim stanie po wypadku

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.27, 12:05 Drukuj

Dan Sayle uległ wczoraj wypadkowi na pierwszym okrążeniu wyścigu klasy Dunlop Lightweight, odbywającego się w ramach Classic TT. 36- letni zawodnik ma poważne obrażenia głowy - wg lekarzy jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Dan Sayle jest bardzo znana postacią w świecie wyścigów ulicznych, choć niekoniecznie w najbardziej popularnych klasach. Jest on bowiem jednym z najbardziej utytułowanych "pasażerów" na świecie - osiem razy triumfował w wyścigach motocykli z wózkami bocznymi, właśnie jako balansujący pasażer.

NAS Analytics TAG

Doświadczony, 36-letni kierowca od jakiegoś czasu ściga się solo. Niestety wczorajszy wyścig klasyków na wyspie Man nie był dla niego szczęśliwy. Już na pierwszym okrążeniu, na wysokości miejscowości Ballig, wypadł z trasy i doznał bardzo poważnych obrażeń głowy.

Dan został błyskawicznie przetransportowany do szpitala, gdzie dochodzi do siebie. Lekarze określają jego stan jako ciężki, ale stabilny.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę