tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragiczny wypadek na wyspie Man. Jeden zawodnik nie żyje, drugi w stanie krytycznym NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tragiczny wypadek na wyspie Man. Jeden zawodnik nie żyje, drugi w stanie krytycznym

Autor: Raff 2018.07.13, 10:38 Drukuj

Podczas odbywających się na wyspie Man wyścigów Southern 100 doszło do tragicznego wypadku. Zginął 26-letni James Cowton, Ivan Lintin trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Wyścigi uliczne to zdecydowanie jedna z najniebezpieczniejszych rywalizacji sportowych na świecie. Tylko w tym roku zginęło w ich trakcie czterech zawodników - Dan Kneen i Adam Lyon podczas Isle of Man TT, William Dunlop podczas Skeries 100, ostatnią zaś ofiarą jest James Cowton, który stracił życie podczas Southern 100.

NAS Analytics TAG

26-letni James Cowton był uczestnikiem Isle of Man TT, gdzie trafił po sukcesach w Manx Grand Prix. Dwukrotnie stawał także na podium wyścigu North West 200 w klasie Lightweight. Podczas wypadku na wyspie Man ciężko ranny został inny zawodnik - Ivan Lintin, który walczy o życie w szpitalu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę