tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragiczny wypadek na wyspie Man. Jeden zawodnik nie yje, drugi w stanie krytycznym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Tragiczny wypadek na wyspie Man. Jeden zawodnik nie yje, drugi w stanie krytycznym

Autor: Raff 2018.07.13, 10:38 Drukuj

Podczas odbywających się na wyspie Man wyścigów Southern 100 doszło do tragicznego wypadku. Zginął 26-letni James Cowton, Ivan Lintin trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Wyścigi uliczne to zdecydowanie jedna z najniebezpieczniejszych rywalizacji sportowych na świecie. Tylko w tym roku zginęło w ich trakcie czterech zawodników - Dan Kneen i Adam Lyon podczas Isle of Man TT, William Dunlop podczas Skeries 100, ostatnią zaś ofiarą jest James Cowton, który stracił życie podczas Southern 100.

NAS Analytics TAG

26-letni James Cowton był uczestnikiem Isle of Man TT, gdzie trafił po sukcesach w Manx Grand Prix. Dwukrotnie stawał także na podium wyścigu North West 200 w klasie Lightweight. Podczas wypadku na wyspie Man ciężko ranny został inny zawodnik - Ivan Lintin, który walczy o życie w szpitalu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr