tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragiczny wypadek na wyspie Man. Jeden zawodnik nie żyje, drugi w stanie krytycznym

Tragiczny wypadek na wyspie Man. Jeden zawodnik nie żyje, drugi w stanie krytycznym

Autor: Raff 2018.07.13, 10:38 Drukuj

Podczas odbywających się na wyspie Man wyścigów Southern 100 doszło do tragicznego wypadku. Zginął 26-letni James Cowton, Ivan Lintin trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Wyścigi uliczne to zdecydowanie jedna z najniebezpieczniejszych rywalizacji sportowych na świecie. Tylko w tym roku zginęło w ich trakcie czterech zawodników - Dan Kneen i Adam Lyon podczas Isle of Man TT, William Dunlop podczas Skeries 100, ostatnią zaś ofiarą jest James Cowton, który stracił życie podczas Southern 100.

26-letni James Cowton był uczestnikiem Isle of Man TT, gdzie trafił po sukcesach w Manx Grand Prix. Dwukrotnie stawał także na podium wyścigu North West 200 w klasie Lightweight. Podczas wypadku na wyspie Man ciężko ranny został inny zawodnik - Ivan Lintin, który walczy o życie w szpitalu.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę