tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ogldamy pierwsz w Polsce Aprili RS 660 [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Ogldamy pierwsz w Polsce Aprili RS 660 [VIDEO]

Autor: Barry 2020.12.11, 13:46 1 Drukuj

Pierwszy egzemplarz Aprilii RS 660 pojawił się w salonie Liberty Motors w Piasecznie k. Warszawy. Niebawem nowy model zagości również w kolejnych salonach w całej Polsce. Jak RS 660 prezentuje się na żywo?

Aprilia RS 660 to długo oczekiwana nowość włoskiego producenta. Zgrabny, lekki motocykl w sportowym stylu, który ma się sprawdzić zarówno na ulicach, jak i na torze. Mówiąc krótko - producent stawia na wszechstronność.

NAS Analytics TAG

Jednostka napędowa nowej RS 660 to dwa cylindry w rzędzie o pojemności dokładnie 659 cm3. Moc maksymalna wynosi okrągłe 100 KM. Silnik rozwinięto w oparciu o jednostkę Aprilii RSV4.

Uwagę, poza charakterystycznym dla Aprilii wyglądem, przyciąga również wyposażenie. W standardzie dostajemy nie tylko quickshifter działający w górę i w dół, czy oświetlenie LED, ale również 5 trybów jazdy, zaawansowaną kontrolę trakcji, ABS działający w zakrętach, czy kontrolę unoszenia przedniego koła (wheelie control).

Na powyższym filmie możecie zobaczyć naszą krótką i dość spontaniczną wizytę w salonie Liberty Motors w Piasecznie. Uznajmy, że to tylko pierwsze wrażenia. Czekamy teraz na pierwsze jazdy testowe! A swoją drogą, pamiętajcie, że wy również na takie jazdy możecie się umówić na stronie rs660.aprilia-poland.pl. Oby do wiosny!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr