tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Od stycznia zmienia się polski importer Ducati i marek Piaggio Group
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Od stycznia zmienia się polski importer Ducati i marek Piaggio Group

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.12.30, 17:47 Drukuj

Nowy rok to nowe możliwości i wyzwania - z takiego założenia wyszła również grupa Liberty Corp, która będzie nowym polskim importerem największych włoskich marek.

Dotychczas marki Ducati, Vespa, Moto Guzzi, Aprilia i Piaggio działały w Polsce pod banderą Inter Cars S.A. Od 2021 roku to się zmieni, ponieważ ich nowym wyłącznym importerem zostanie Liberty Corp. Liberty Corp to firma stojąca za doskonale wam znaną siecią multibrandowych salonów Liberty Motors. Teraz spółka bierze pod swoje skrzydła największe włoskie marki motocyklowe. Oprócz tego Liberty Corp jest właścicielem włoskiej marki odzieżowej SPYKE.

NAS Analytics TAG

Liberty Corp będzie importerem marek Ducati i Piaggio Group także w takich krajach jak Litwa, Łotwa i Estonia. W informacji prasowej spółka podkreśla, że stawia na dalszy rozwój sieci dealerskiej oraz wsparcie sprzedaży włoskich motocykli i skuterów. Popularność marek będących od 1 stycznia 2021 roku w portfolio Liberty Corp z roku na rok rośnie. Polacy coraz chętniej przekonują się do stylowych i wyjątkowych motocykli ze słonecznej Italii.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę