tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe oznakowanie radiowozw policji zaprezentowane. Nie bdzie odwieania starych pojazdw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe oznakowanie radiowozw policji zaprezentowane. Nie bdzie odwieania starych pojazdw

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.04.28, 13:07 Drukuj

Podczas trwających w Kielcach targów Polsecure policja zaprezentowała nowe oznakowanie radiowozów, o którym informowaliśmy już wcześniej. Jest ono zgodne z nowym rozporządzeniem, w którym pojawiły się zmienione warunki techniczne pojazdów oraz zakres ich niezbędnego wyposażenia.

W trakcie prezentacji pokazano nowe oznakowanie dla samochodów oraz motocykli. Nadinspektor Dariusz Augustyniak, I zastępca Komendanta Głównego Policji podkreślał, że zmiana ma na celu poprawę bezpieczeństwa funkcjonariuszy oraz użytkowników dróg, ponieważ dzięki nowym elementom odblaskowym i świetlnym pojazdy będą lepiej widoczne po zapadnięciu zmierzchu. Obecne radiowozy nie zostaną przemalowane, ale wszystkie nowe pojazdy kupowane w tym roku otrzymają już zmienione barwy.

NAS Analytics TAG

Radiowozy pokazane na targach Polsecure trafią na ulice Warszawy po zakończeniu imprezy. Przypomnijmy, że zgodnie z nowym rozporządzeniem na pojazdach pojawi się nie tylko nowe oznakowanie, ale także zostanie zwiększona liczba lamp LED z 10 do 30. Oprócz tego zlikwidowano określenie barwy i tła dla napisu świetlnego POLICJA, ale zapewne i tak zostanie ustalony jednolity standard.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr