tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe modele Kawasaki na EICMA 2018. Zieloni szykują ofensywę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe modele Kawasaki na EICMA 2018. Zieloni szykują ofensywę

Autor: Raff 2018.10.20, 09:40 Drukuj

Aż cztery nowe modele zamierza pokazać w Mediolanie Kawasaki. No, może nie do końca tak zupełnie nowe, ale z pewnością mocno odświeżone.

W Mediolanie nie ma co spodziewać się premier na skalę H2 czy Z900 RS, ale Zieloni z pewnością nie zostawią fanów rozczarowanych. Jak dowiedział się niesłychanie dobrze poinformowany japoński magazyn Young Machine, Akashi przewidziało na listopadowe targi cztery premiery.

Pierwszą z nich będzie odświeżona i doposażona w elektroniczne zawieszenie Showa, turystyczna wersja H2 - H2SX SE. Na stoisku Kawasaki zobaczymy także nowego Versysa 1000 w delikatnie zmienionej stylizacji i z 6-osiowym czujnikiem IMU Boscha, a co za tym idzie, także z działającym w zakręcie systemem ABS.

Na fali popularności motocykli retro, Kawasaki planuje także podnieść z grobu pięknego W800. Chodzą plotki, że jeśli osiągnie on spodziewane zainteresowanie nabywców, będzie szansa na wersję 1000 cm3, także w wersji scrambler. Na deser - KLX 125, fajna zabawka dla tych, którzy motocykl kojarzą tylko z błotem, kurzem i potem.

Co jeszcze? Young Machine sugeruje Z400 - zgrabnego nakeda średniej pojemności. W Japonii pojawi się być może także 400-centymetrowa wersja Z900 RS, ale mało prawdopodobne, by trafiła do Europy.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę