tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Kawasaki Versys 1000 S i Versys 1000 SE na 2021: zawieszenie Skyhook w wersji SE
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Kawasaki Versys 1000 S i Versys 1000 SE na 2021: zawieszenie Skyhook w wersji SE

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.13, 13:31 1 Drukuj

Kawasaki wzmacnia siły w segmencie Adventure: Versys 1000 otrzymuje zawieszenie Skyhook w modelu SE oraz wprowadza nową wersję: Versys S.

Kawasaki Versys 1000 S to pierwszy model dołączający do serii adventure touring Kawasaki. Jest lepiej wyposażony, niż aktualny model Versys 1000. W przednim zawieszeniu pracuje widelec USD marki Showa o średnicy 43 mm z tłumieniem odbicia i regulacją napięcia wstępnego sprężźyny. Z tyłu wykorzystano amortyzator gazowy także marki Showa, z tłumieniem odbicia i zdalną regulacją napięcia wstępnego sprężyny. Motocykl będzie dostępny w trzech konfiguracjach wyposażenia: standard, Tourer i Grand Tourer - różniących się wyposażeniem od sakw turystycznych przez torby na bak po kufer centralny.

NAS Analytics TAG

Kawasaki Versys 1000 SE 2021

Drugim z wspomnianych modeli jest Kawasaki Versys 1000 SE. W wyposażeniu standardowym znajdziemy zmodyfikowane elektronicznie sterowane zawieszenie Showa Skyhook.

Pomimo tego, że Versys 1000 SE nie jest nowym modelem, to motocykl, który wzbudzi większe pożądanie wśród motocyklistów. Pojazd posiadał już wcześniej system elektronicznego zawieszenia Kawasaki (KECS), ale Skyhook jest powszechnie uważany za znacznie lepszy dla tego typu motocykla; umożliwia znacznie płynniejsze poruszanie się po nierównościach i na wybojach. Wyposażenie stawia go w jednym rzędzie z takimi konstrukcjami jak Ducati Multistrada 1260 S i 950 S, które korzystają z podobnego zawieszenia.

Ceny nowego modelu Kawasaki Versys 1000 2021 na rynku brytyjskim zaczynają się od 68 000 zł za wersję S i 78 500 za wersję SE. Na polskie ceny musimy poczekać kilka dni. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr