tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Notte i Yacht Club - dwie wersje specjalne Vespy

Notte i Yacht Club - dwie wersje specjalne Vespy

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.22, 15:11 Drukuj

Najbardziej znane skutery na świecie pojawiają się na rynku co jakiś czas w specjalnych wersjach wykończenia. Tym razem inspiracją do stworzenia wyjątkowych edycji Vespy był świat żeglarstwa,a także ciemna noc.

Włosi słyną nie tylko z fantastycznych sportowych aut i motocykli, ale również z bogatej tradycji morskiej. Ich łodzie i jachty to często prawdziwe dzieła sztuki. Do tego klimatu nawiązuje wersja specjalna skuterów Vespa o nazwie Yacht Club, dostępna dla modeli Primavera 50 i 125, a także GTS 125 i 300. Na tle białego, połyskującego lakieru umieszczono tu wiele "żeglarskich" akcentów w kolorze granatowym. Są to m.in. obręcze kół o specjalnym wzorze, paski na bocznej części nadwozia, wykończenie podestów, a także najbardziej rzucający się w oczy element - fantastyczne, dwukolorowe siodło.

Kolejny wzór wykończenia nosi nazwę Notte, czyli noc. Jak łatwo się domyślić, zawiera w sobie wszystkie odcienie szlachetnej czerni. Główna część maszyny pomalowana jest na czarny mat, na tle którego błyszczą inne ciemne elementy - lusterka, uchwyty, obręcze kół i osłona tłumika. Wersja Notte dostępna będzie dla modeli Sprint 50 i 125 oraz GTS-ów 125 i 300.

Obie edycje specjalne będą ponadto posiadały estetyczne tabliczki z nazwą wersji wykończenia. Nie mamy jeszcze informacji czy i kiedy Vespy w wariancie Yacht Club i Notte będą dostępne na polskim rynku.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę