tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Vespacross, czyli jak prawidowo lata skuterem w terenie [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Vespacross, czyli jak prawidowo lata skuterem w terenie [FILM]

Autor: Raff 2018.05.21, 13:41 Drukuj

Błoto, piach i inne ekstremalne warunki zarezerwowane są dla najdzielnieszych  motocykli motocrossowych. Włosi udowadniają jednak, że motocyklem takim może być również… Vespa.

Niewiele jest sportów motorowych ekscytujących bardziej niż motocross. Niesamowite wyskoki, powerslide'y i inne zapierające dech ewolucje sprawiają, że można cały wyścig obejrzeć ze szczęką na podłodze.

NAS Analytics TAG

Jak się okazuje ta emocjonująca i niezwykle trudna rywalizacja jest kolejną niszą motocyklowego świata, w której doskonale sprawdzają się kultowe włoskie skutery. Solidnie zmodyfikowanym Vespom niestraszne ani muldy, ani kopny piach. Zobaczcie jak znakomicie radzą sobie te urocze skutery w rękach zawodowców!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr