tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Vespacross, czyli jak prawidłowo latać skuterem w terenie [FILM] NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Vespacross, czyli jak prawidłowo latać skuterem w terenie [FILM]

Autor: Raff 2018.05.21, 13:41 Drukuj

Błoto, piach i inne ekstremalne warunki zarezerwowane są dla najdzielnieszych  motocykli motocrossowych. Włosi udowadniają jednak, że motocyklem takim może być również… Vespa.

Niewiele jest sportów motorowych ekscytujących bardziej niż motocross. Niesamowite wyskoki, powerslide'y i inne zapierające dech ewolucje sprawiają, że można cały wyścig obejrzeć ze szczęką na podłodze.

NAS Analytics TAG

Jak się okazuje ta emocjonująca i niezwykle trudna rywalizacja jest kolejną niszą motocyklowego świata, w której doskonale sprawdzają się kultowe włoskie skutery. Solidnie zmodyfikowanym Vespom niestraszne ani muldy, ani kopny piach. Zobaczcie jak znakomicie radzą sobie te urocze skutery w rękach zawodowców!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę