tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nieuczciwi handlarze w tarapatach - kierowcy sami zgłaszają kręcone liczniki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nieuczciwi handlarze w tarapatach - kierowcy sami zgłaszają kręcone liczniki

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.27, 08:34 1 Drukuj

Mieszkaniec powiatu lubaczowskiego zgłosił się na policję z informacją, że licznik w jego samochodzie został cofnięty. Od początku roku funkcjonariusze informują o coraz to wyższych rekordach i także w tym wypadku przebieg był znacznie cofnięty.

Mężczyzna, który zgłosił się do policjantów z Krasnegostawu zakupił samochód pod koniec 2019 roku. Postanowił skorzystać z możliwości sprawdzenia przebiegu, jaki został odnotowany przy ostatnim badaniu technicznym i okazało się, że licznik w jego samochodzie został cofnięty o 200 tysięcy kilometrów.

NAS Analytics TAG

Ta historia pokazuje, że warto skorzystać z narzędzi, które udostępnia CEPiK, ponieważ dzięki temu można ustrzec się przed nieuczciwymi sprzedawcami. Czyżby czekał nas koniec dziesięcioletnich samochodów z przebiegami 150 tys. km i dwudziestoletnich motocykli z przebiegami 15 tys. km? Mamy nadzieję, że tak, bo choć z wiekiem wyrasta się z wiary w bajki, to nadal wiele osób daje się naciąć na podejrzanie atrakcyjne oferty.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę