tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomikołaje z Bielska-Białej rozpoczynają tegoroczną kwestę!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motomikołaje z Bielska-Białej rozpoczynają tegoroczną kwestę!

Autor: Informacja prasowa 2019.11.12, 22:00 Drukuj

Ruszyła 12 edycja Motomikołajów Bielsko-Biała. Ponad 130 osób przez cały miesiąc kwestuje na rzecz wychowanków domu dziecka przy ul. Pocztowej 24 w Bielsku Białej. Kulminacją akcji będzie motocyklowa parada 8 grudnia, podczas której motocykliści przebrani w charakterystyczne stroje zawiozą dzieciom prezenty.

Bielscy Motomikołaje działają już od 2008 roku, kiedy to grupa przyjaciół zorganizowała pierwszą imprezę pod nazwą MotoMikołaje. Zebranymi upominkami i prezentami wsparli oni dom dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej. Dodatkową atrakcją dla dzieci była oczywiście obecność 60 motocykli.

NAS Analytics TAG

Zawiązane później stowarzyszenie co roku organizowało rozmaite aktywności dla dzieciaków. Współpracowało z C.H Gemini Park, Rafałem Sonikiem i wieloma instytucjami. W tym roku, od 4 listopada do 8 grudnia dakarowy quad Rafała Sonika ponownie stanie na stoisku Motomikołajów w Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej.

9 grudnia motocykliści ubrani w stroje mikołajów pojadą wręczyć dzieciakom z domu dziecka ich wymarzone prezenty. Działalność stowarzyszenia nie ogranicza się jednak tylko do odwiedzin w grudniu. Organizuje i finansuje wychowankom różne atrakcje - wyjazdy narciarskie, obozy wakacyjne, piknik Motomikołajowy z okazji rozpoczęcia wakacji oraz wiele innych.

Zachęcamy do wsparcia działalności Stowarzyszenia Motomikołaje Bielsko i wpłaty na konto BGŻ 52 2030 0045 1110 0000 0250 9820 tytułem "kwesta 2019".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę